Przejdź do głównej zawartości
COMPEED Blister patches mix rozmiarów plaster
COMPEED Blister patches mix rozmiarów plaster
Forma aplikacyjnaPlastry
Sposób podaniaDo użytku zewnętrznego
Sposób podawaniawyrób medyczny

COMPEED®Plastry na pęcherze mix to kompletne rozwiązanie na pęcherze na stopach, w skład którego wchodzą nasze najlepiej sprzedające się plastry na pęcherze. W opakowaniu znajdują się 2 szt. średnich plastrów na pęcherze, 2 szt. małych plastrów na pęcherze i jeden plaster na pęcherze na palcach stóp. Idealne dla Ciebie, dla Twojej rodziny i jako wyposażenie apteczki pierwszej pomocy!  

Zalety preparatu:

  • natychmiastowa ulga w bólu
  • szybkie gojenie
  • pozostaje na miejscu przez kilka dni

Zalecane stosowanie:
Oczyść i osusz skórę przed użyciem. Usuń warstwę papierową plastra. Przyklej plaster pewnym ruchem. Pozostaw plaster na miejscu do czasu, aż sam zacznie się odklejać (może pozostać do kilku dni). Aby usunąć plaster: nie pociągaj do góry, tylko powoli rozciągnij po skórze.

Przechowywanie:
Aby uzyskać najlepsze rezultaty, produkt powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej (od 15°C do 25°C). Produkt można przechowywać przez krótki czas w temperaturze powyżej 30°C, ale nieprzekraczającej 40°C.

Ostrzeżenie: 
Plastry nie powinny być stosowane niezgodne z przeznaczeniem (np. na pęcherze na piersiach). Osoby chorujące na cukrzycę powinny stosowanie plastrów Compeed skonsultować z lekarzem. Plastry przeznaczone są do jednorazowego użytku. Jeśli odpadnie za wcześnie, należy przykleić nowy plaster. 

Producent/Importer:

  • MARK DISTRI, spol. s r.o., Truhlářská 1108/3, Nové Město, 110 00 Praha, Czechy

Kraj pochodzenia:

  • USA

COMPEEDBlister patches mix rozmiarów wyrób medyczny plaster

28,00
Korzystniej o 11%
5 szt.
24,90

W magazynie | 4,98 / 1 szt., zaw. VAT | Kod: CPD07720
1
Dostawa kurierem DHL
czwartek 25.04.2024
Nasze sklepy
czwartek 25.04.2024