ColgateMax Fresh Cooling Crystals pasta do zębów odświeżający oddech

3×
Colgate Max Fresh Cooling Crystals pasta do zębów odświeżający oddech
Colgate Max Fresh Cooling Crystals pasta do zębów odświeżający oddech
Zaoszczędź
13,00

Zaoszczędź 8%
125 ml
11,93

W magazynie | 9,54 / 100 ml, w tym VAT | Kod: CLG0334
1
Dostawa kurierem DPD
środa 8.12.2021
Nasze sklepy
czwartek 9.12.2021

Pasta do zębów Colgate Max Fresh Cooling Crystals całościowo dba o Twoje zęby i dziąsła, pozostawiając przyjemnie świeży oddech.

Właściwości:

  • dokładnie czyści zęby

Sposób użycia:
Zęby myj co najmniej 2 razy dziennie wysokiej jakości szczoteczką. Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty.

Pełna lista składników

SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, SODIUM LAURYL SULFATE, AROMA, PEG-12, CELLULOSE GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, MENTHOL, GLYCERIN, LIMONENE, CI 77891, CI 42090.SORBITOL, AQUA, HYDRATED SILICA, SODIUM LAURYL SULFATE, AROMA, PEG-12, CELLULOSE GUM, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM FLUORIDE, SODIUM SACCHARIN, HYDROXYPROPYL METHYLCELLULOSE, MENTHOL, GLYCERIN, LIMONENE, CI 77891, CI 42090. Za skład produktu odpowiada producent. Ze względu na ewentualne zmiany zalecamy sprawdzenie składu produktu bezpośrednio na opakowaniu.
Cały tekst

Istnieje kilka marek, które automatycznie kojarzą się z rodzajem oferowanych przez nie produktówe ich synonimem. Wśród nich jest Colgate – jedna z najbardziej znanych marek past do zębów i innych produktów do higieny jamy ustnej. Globalna firma z ponad dwustuletnią historią sprzedaje swoje produkty w 222 krajach świata, odpowiadając na potrzeby setek milionów klientów. Aktualny roczny obrót przekracza 10 mld dolarów.
Obecnie Colgate dostarcza na półki sklepów nie tylko pasty do zębów, ale także szczoteczki, płyny do płukania, nicie dentystyczne i inne produkty do higieny jamy ustnej. Firma współpracuje z dentystami, prowadzi kampanie promujące prewencję próchnicy oraz promujące dbałość o zęby. Działa zgodnie z zasadą odpowiedzialności społecznej. Hasłem Colgate jest zdrowy i piękny uśmiech dla całej rodziny. Marka Colgate oferuje kilka specjalnych serii produktów – do ochrony dziąseł Colgate Total Pro-Gum Health, do zębów wrażliwych Colgate Sensitive Pro-Relief, o działaniu wybielającym Colgate Max White lub Colagete Whitening, zawierającą wyciągi z ziół Colgate Herbal i inne. Program dla dzieci obejmuje bogatą ofertę produktów przeznaczonych specjalnie dla tej grupy wiekowej.
Założyciel marki, William Colgate, urodził się w 1783 r. w amerykańskim mieście Kent. Zaczynał jako robotnik przy produkcji mydła, dochodząc stopniowo do pozycji poważanego i bogatego przedsiębiorcy. Firma Clogate powstała w 1806 r. w Nowym Jorku, a jej produkcja obejmowała wyłącznie klasyczne mydło i świeczki. Dopiero wiele lat później zaczęła wytwarzać mydła perfumowane i pasty do zębów. Te ostatnie wraz z innymi produktami do higieny jamy ustnej do dziś zachowały nazwę wskazującą na założyciela firmy, natomiast nazwa mydeł została zmieniona w 1889 r. na Palmolive Soap. Oficjalna nazwa firmy to obecnie Colgate-Palmolive.
Aktualnie firma Colgate-Palmolive koncentruje się na czterech obszarach produkcji i sprzedaży. Obok najbardziej znanej marki produktów do higieny jamy ustnej – Colgate – obejmują one marki kosmetyków do ciała i do włosów Palmolive, karmy dla zwierząt domowych Hill’s oraz środki czyszczące Ajax.
Na koniec dwie ciekawostki. Colgate jako pierwsza firma zaczęła sprzedawać pastę do zębów w tubkach. Wcześniej była ona sprzedawana w szklanych pojemniczkach. W ogólnoświatowych badaniach zaufania marek Colgate zdobyła pierwsze miejsce w Australii i Meksyku, zwycieżając nad gigantycznymi producentami technologii mobilnych i oprogramowania, np. Microsoft.