Skip to main content

CoachNew York zestaw upominkowy IX. dla kobiet

Coach New York zestaw upominkowy IX. dla kobiet
Coach New York zestaw upominkowy IX. dla kobiet

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: COA00361

woda toaletowa 90 ml + mleczko do ciała 100 ml + spray podróżny 7,5 ml

Szukasz idealnego prezentu dla Twojej drugiej połówki, siostry lub mamy? Zestaw perfum damskich Coach New York z pewnością sprawi radość Twoim najbliższym.

Właściwości:

  • wysokiej jakości wykonanie
  • sprawi radość każdej kobiecie
  • doskonały pomysł na prezent

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 90 ml
  • mleczko do ciała 100 ml
  • spray podróżny 7,5 ml

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Perfumy Coach | Coach – perfumy amerykańskiej marki-ikony. Amerykańska marka produktów ze skóry Coach znana jest przede wszystkim z ekskluzywnych, damskich torebek, ale na całym świecie lubiane są również jej inne produkty, jak odzież, obuwie, okulary, torby, dodatki i perfumy.
Historia marki Coach sięga 1941 r., kiedy to grupa rzemieślników z Manhattanu założyła jej poprzedniczkę. Wkrótce do grupy dołączyli Miles i Lillian Cahn, którzy doprowadzili ją do rozkwitu dzięki swojemu doświadczeniu i zdolnościom handlowym w obszarze przemysłu skórzanego.
Marka, która zaczynała jako mała, rodzinna firma, dzięki ogromnemu oddaniu jej członków, mistrzowskiemu rzemieślnictwu i innowacjom, po kilku dekadach stała się niezwykle popularną marką toreb, dodatków i perfum. Kilka razy zmieniala właściciela, ale zawsze udawało się jej zachować renomę jednej z najbardziej lubianych w swej branży, a to m.in. dzięki ciągłemu naciskowi na precyzję i najlepsze materiały.
W 2007 r. wprowadziła na rynek pierwsze perfumy, które potwierdzają zamiłowanie marki do jakości, doskonałości i nowoczesnego designu. Dziś ma na swoim koncie ponad dwadzieścia zapachów dla kobiet i mężczyn, które tworzy we współpracy z markami Estee Lauder oraz Firemnich, która zaprojektowała perfumy Honorine Blanc i Celine Barel.
Coach – od zapachu skóry do najnowocześniejszych perfum…