Clinique3 Steps opakowanie podróżne XI. dla kobiet

Clinique 3 Steps opakowanie podróżne XI. dla kobiet
Clinique 3 Steps opakowanie podróżne XI. dla kobiet
opakowanie podróżne XI. dla kobiet

Kod: CLK1005 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

mydło oczyszczające do skóry tłustej i mieszanej 30 ml + tonik złuszczjący do skóry tłustej i mieszanej 60 ml + żel nawilżający do skóry tłustej 50 ml + płyn do demakijażu oczu i ust 50 ml + krem pod oczy 15 ml

Opis Clinique 3 Steps
Właściwości

Zawartość zestawu:

  • mydło oczyszczające do skóry tłustej i mieszanej 30 ml
  • tonik złuszczjący do skóry tłustej i mieszanej 60 ml
  • żel nawilżający do skóry tłustej 50 ml
  • płyn do demakijażu oczu i ust 50 ml
  • krem pod oczy 15 ml

Właściwości

Rodzaj skóry
tłusta, normalna
Efekt
Nawilżenie, przeciw cieniom
Typ zestawu
opakowanie podróżne

O marce Clinique

Markę Clinique założyła w 1968 r. Estée Lauder. Bodźcem był dla niej wywiad z dermatologiem, zamieszczony w czasopiśmie modowym Vogue. Pytania, jakie postawiono w artykule, zainspirowały ją do stworzenia najwyższej jakości hipoalergicznych kosmetyków dla każdego typu cery.

Firma kosmetyczna Clinique oferuje serie produktów do idealnego makijażu, kompletnej pielęgnacji cery i ciała oraz zapachy dla kobiet i mężczyzn. Wszystkie produkty do pielęgnacji Clinique są w 100% nieperfumowane i poddawane rygorystycznym testom alergicznym, dzięki czemu nadają się do najbardziej wrażliwej skóry.

Siła marki opiera się na specjalnych seriach kosmetycznych, tworzonych przez dermatologów. Unikalny jest na przykład system pielęgnacji skóry Clinique 3 kroki. Dlatego też kosmetyki Clinique to najlepszy sposób na codzienną pielęgnację. Wypróbuj działanie produktów marki, która odpowiada na potrzeby Twojej cery.

Recenzje Clinique 3 Steps