Chromwell Accessoriespędzel do farbowania włosów z grzebieniem

Chromwell Accessories pędzel do farbowania włosów z grzebieniem
Chromwell Accessories pędzel do farbowania włosów z grzebieniem
pędzel do farbowania włosów z grzebieniem
7,90

Kod: CHW0036 | W magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 8.06.2020
Nasze sklepy
poniedziałek 8.06.2020

Opis produktu Chromwell Accessories

Pędzelek do farbowania włosów Chromwell Accessories Accessories stanowi niezastąpiony dodatek do preparatów koloryzujących, bez którego praktycznie nie można wykonać koloryzacji.

Właściwości:

  • umożliwia łatwe nanoszenie farby na włosy
  • zapewnia uzyskanie naturalnego wyglądu włosów
  • grot pędzelka pomaga w rozdzielaniu pasm

Sposób użycia:
Pędzelka użyj do naniesienia farby na włosy. Po użyciu dokładnie umyj letnią wodą z mydłem. Wielkość pędzelka ma wpływ na dokładność i szybkość aplikacji farby.

O marce Chromwell

Ciesz się w domowym zaciszu pielęgnacją rodem z salonu fryzjerskiego! Profesjonalne produkty dla fryzjerów Chromwell łączą w sobie nowoczesne i innowacyjne technologie z atrakcyjnym designem! Ta wiodąca niemiecka marka zajmuje się udoskonalaniem oraz produkcją urządzeń i akcesoriów fryzjerskich, które ułatwiają strzyżenie i stylizację włosów na całym świecie!
Sprzęt Chromwell jest nowoczesny, innowacyjny i wyróżnia się atrakcyjnym, ergonomicznym wyglądem. Odpowiada potrzebom profesjonalnych użytkowników, którzy oczekują szybkiego, idealnego i widocznego efektu. Teraz także w swoim domu możesz korzystać z profesjonalnych akcesoriów fryzjerskich, które pozwolą Ci stworzyć fryzurę najwyższej klasy!
Firma Chromwell oferuje suszarki, prostownice, szczotki, wałki, narzędzia do farbowania włosów i inne wyjątkowe produkty, dzięki którym Twoje włosy będą doskonale ułożone i piękne! Stwórz idealną fryzurę bez kompromisów dzięki marce Chromwell!

Recenzje Chromwell Accessories