Chloé Nomadezestaw upominkowy IV. dla kobiet

3×
Chloé Nomade zestaw upominkowy IV. dla kobiet
Chloé Nomade zestaw upominkowy IV. dla kobiet

Kod: CHL03206 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

woda perfumowana 50 ml + mleczko do ciała 100 ml

Upominek dla Ciebie
Zamów produkty Chloé powyżej 220 zł i zyskaj bezpłatną dostawę całego zamówienia! Co więcej, wybierz sobie w koszyku małą lub dużą kosmetyczkę w prezencie!
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Skład

Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Chloé

Swoboda, lekkość i kobiecość – to zasady, którym perfumy Chloé pozostają wierne od swojego powstania. Historia Chloé zaczęła się w 1952 roku, gdy Gabrielle Aghion i Jacques Lenoir wprowadzili na rynek własną kolekcję modową. Byli wśród prekursorów wyzwolenia się z surowych wymogów haute couture, oferując swoim klientom bardziej komfortową i zrozumiałą linię ready-to-wear.

W 1975 roku dom mody przedstawił pierwsze perfumy, zapach, który uzmysławia romantyczną duszę każdej kobiety. Marka Chloé jako jedna z niewielu skupia się tylko i wyłącznie na zapachach dla kobiet. W świecie Chloé po prostu królują kobiety – świadome, beztroskie, romantyczne i rozmarzone.

Przygotowując wodę perfumowaną Chloé Chloé, która bezkompromisowo oddaje hołd kobiecości, łagodności i uwodzicielskiemu urokowi, marka na trwałe zapisała się w historii perfumiarstwa. Charakterystyczne kwiatowo-drzewne zapachy Chloé stały się prawdziwymi ikonami w świecie perfum i dziś nie pozostawiają obojętną żadnej kobiety.

Recenzje Chloé Nomade3