Chando Elegance Lavender Sea dyfuzor zapachowy z napełnieniem

Chando Elegance Lavender Sea dyfuzor zapachowy z napełnieniem
Chando Elegance Lavender Sea dyfuzor zapachowy z napełnieniem
35 ml
69,00

197,14 / 100 ml, w tym VAT
Kod: CNO01291 | 2 w magazynie
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 15.06.2021
Nasze sklepy
wtorek 15.06.2021

Opis Chando Elegance Lavender Sea
Skład

Dyfuzor zapachowy Chando Elegance Lavender Sea stanowi przyjemny sposób rozprzestrzenienia aromatu we wnętrzu. Dyfuzor zapachowy zawiera substancję aromatyczną, która za pośrednictwem włożonych patyczków odparowuje do powietrza, napełniając pomieszczenie bardzo przytulnym aromatem.

Właściwości:

  • ziołowy aromat

Sposób użycia:
Otwórz zamknięcie dyfuzora zapachowego i wlej do niego substancję aromatyczną. Zapach z dyfuzora uwalnia się stopniowo za pośrednictwem włożonych patyczków. Im więcej patyczków zanurzymy w naczynku, tym silniej będzie czuć w pomieszczeniu wonną esencję. Intensywność zapachu w pomieszczeniu możesz też zwiększyć, co jakiś czas obracając zamoczone patyczki. Ten dyfuzor zapachowy jest dostarczany wraz z substancją aromatyczną. Przechowuj poza zasięgiem dzieci. Jeśli substancja wypełniająca dyfuzor zetknie się ze skórą, natychmiast zmyj ją dużą ilością wody i mydła. W przypadku przedostania się do oczu, przepłucz je wodą przez kilka minut. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
róża, lawenda, konwalia, ananas
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
mech, paczuli, piżmo, fasola tonka
Rodzaj zapachu do domu
ziołowy
Rodzaj dyfuzora aromatycznego
patyczkowy

Recenzje Chando Elegance Lavender Sea