CartierLa Panthère 2019 woda perfumowana limitowana edycja dla kobiet

Cartier La Panthère 2019 woda perfumowana limitowana edycja dla kobiet
Cartier La Panthère 2019 woda perfumowana limitowana edycja dla kobiet
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAR02493

Bądź swobodna i dzika jak pantera, a jednocześnie elegancka i zmysłowa w każdej sytuacji.

Woda perfumowana dla kobiet Cartier La Panthère 2019 w limitowanej edycji to kwiatowo-owocowe aromaty, symbolizujące odwagę, namiętność i wolność. Uosabiają indywidualność, siłę charakteru i koci wdzięk kobiety. Tutaj kobiecość jest zarówno zmysłowa, jak i delikatna, z akcentem zwierzęcej dzikości.

Panterę charakteryzuje wyjątkowa siła charakteru oraz inteligencja i te własności Cartier przenosi na kobietę, ujawniając jej wolność i namiętność. Ten czarujący zapach odzwierciedla wyzwoloną kobietę i odurza wszystkie zmysły.

  • intensywny szyprowo-kwiatowy zapach
  • ujawnia kobiecą odwagę i swobodę, podkreślając jej zmysłowość
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład zapachu
W tej wyraźnej kompozycji zapachowej zawarte są dwa akordy: kobiecy i zwierzęcy. Kobiecą i delikatną stronę wyrażają kwiatowe oraz owoce nuty truskawki, suszone owoce oraz towarzyszący im pachnący anyż i bergamotka. Zmysłowa i delikatna gardenia, jak i romantyczna róża w połączeniu z kwiatem pomarańczy, gruszką i intensywnym ylang-ylang tworzy upojny element. Zwierzęcy akcent, ukryty w bazie, jest wyrażony miękkim i aksamitnym piżmem oraz paczulą w połączeniu ze skórą i drzewnym mchem.

Historia zapachu
Woda dla kobiet La Panthère 2019 pojawiła się na rynku w 2019 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest perfumiarka firmy Cartier – Mathilde Laurent, w której pojawia się nowy akcent, łączący delikatność kobiety ze zwierzęcą dzikością. Ta woń to symbol wolności, zwierzęcej majestatyczności i równie elegancji. Ta luksusowa woda jest przeznaczone dla nieokiełznanej kobiety, która nie boi się wyzwań i za wszelką cenę dąży do celu. Czarujące perfumy odzwierciedlające wyzwoloną kobietę.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
rabarbar, suszone owoce, truskawka, bergamotka, anyż gwiaździsty
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
ylang-ylang, róża, gruszka, kwiat pomarańczy, gardenia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, mech, skóra, paczuli
Grupy zapachów
kwiatowe, szyprowe

Perfumy Cartier | Cartier nie wymaga długich wstępów. Jest to przecież jeden z najsłynniejszych producentów biżuterii na świecie. Mało kto jednak wie, że oprócz luksusowych naszyjników, zegarków czy pierścionków, swoim klientom oferuje również kosmetyki.
Ta francuska marka, założona w 1847 r. przez Louis-Françoise Cartiera, swoje produkty proponuje najbardziej wymagającym klientom, którzy szukają naprawdę ekskluzywnych produktów i gotowi są za nie zapłacić dowolną cenę. Klejnoty Cartier zdobiły i zdobią nie tylko wielu sławnych aktorów czy ludzi estrady, ale i członków różnych rodzin królewskich. Zakup perfum Cartier nikogo jednak nie zrujnuje. Wręcz przeciwnie - ich cena jest zaskakująco niska.
Nie można tego jednak powiedzieć o flakonach Cartier, które pojawiły się na rynku kilkadziesiąt lat przed dwoma pierwszymi zapachami (Must de Cartier i Santos de Cartier). Zachwycające buteleczki były zdobione czystym złotem i kamieniami szlachetnymi i zwykli śmiertelnicy nie mogli sobie na nie pozwolić.
Cartier może poszczycić się tym, że jako jeden z niewielu producentów kosmetyków ma swoją własną perfumiarkę - słynną Mathilde Laurent. Regularnie wyszukuje ona najcenniejsze i najwyższej jakości składniki i tworzy z nich prawdziwe dzieła sztuki, takie jak Cartier L'Heure Vertueuse III, Cartier Baiser Volé, Cartier de Lune i inne. Warto wspomnieć, że zajmuje się również przygotowaniem tzw. perfum „na miarę”, co wymaga niezwykle dużo cierpliwości i czasu.
Niektóre zapachy Cartier są ostre, inne natomiast słodkie. Każdy z nich jest jednak pełen nieskrępowanej pasji. Nazwę wymienionego powyżej Baiser Volé można w końcu przetłumaczyć jako „skradziony pocałunek“. Jeżeli chcesz podkreślić swój urok i zmysłowość, Cartier będzie bez wątpienia świetnym wyborem!
Marka Cartier zainteresuje na pewno każdego, kto otwarcie okazuje swoje emocje, chce wypróbować perfumy genialnej Mathilde Lauren czy poszukuje ekskluzywnych kosmetyków w przystępnej cenie.