Carner BarcelonaD600 woda perfumowana unisex

1×
Carner Barcelona D600 woda perfumowana unisex 100 ml
Carner Barcelona D600 woda perfumowana unisex 100 ml
100 ml

Kod: CAB0390 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Carner Barcelona D600
Skład

Woda perfumowana unisex Carner Barcelona D600 to idealny zapach dla wszystkich niezależnych kobiet i mężczyzn, żyjących według własnych zasad.

  • korzenny, drzewny zapach
  • zapach unisex – dla mężczyzn i kobiet
  • do używania przez cały dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
grejpfrut, pieprz, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
irys, kardamon, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
wanilia, wetiweria, cedr
Grupy zapachów
przyprawowe, drzewne

O marce Carner Barcelona

Perfumy Carner Barcelona | Carner Barcelona – zapachy czystych emocji. Carner Barcelona to ekskluzywna hiszpańska kolekcja perfum niszowych, stworzona z pragnienia autentycznych, zmysłowych przeżyć. Inspirowana jest emocjami, przeżyciami i ulotnymi, a zarazem ważnymi chwilami w życiu.
Marka Carner Barcelona została założona w 2009 r. przez Sarę Carner, która całkowicie oddała się tworzeniu perfum najwyższej jakości. W swym nieustałym poszukiwaniu autentyczności i jakości oraz niestrudzonym pragnieniu łączenia zapachów z przeżyciami, połączyła siły z uznawanymi na świecie perfumiarzami i stworzyła kolekcję flakonów wypełnionych wspomnieniami i emocjami.
Wyjątkowe zapachy zamknięte w minimalistycznym, czarno-białym opakowaniu wierne są niekonwencjonalnemu, kosmopolitycznemu charakterowi Barcelony, a srebrny znak marki Carner Barcelona jest upamiętnieniem antycznych żelaznych drzwi typowych dla miasta w XIX w. W każdych perfumach Carner Barcelona ważną rolę odgrywa nuta drzewna, którą wizualnie reprezentują oryginalne, drewniane zatyczki flakonów.
Dziś marka Carner Barcelona ma na swoim koncie pięć wspaniałych perfum stworzonych z pasji do perfumiarstwa na najwyższym poziomie, które w niepowtarzalny sposób łączą zapachy z autentycznymi emocjami i doświadczeniami. Kolekcja perfum Carner Barcelona oferuje więcej niż zapachy.
"Nie chodzi tylko o stworzenie zapachu, ale również o wywołanie wspomnień, wymianę doświadczeń i przekazywanie emocji." (Sara Carner, założycielka Carner Barcelona)

Recenzje Carner Barcelona D6001