Calvin KleinEuphoria zestaw upominkowy VI. dla kobiet

Calvin Klein Euphoria zestaw upominkowy VI. dla kobiet
Calvin Klein Euphoria zestaw upominkowy VI. dla kobiet
zestaw upominkowy VI. dla kobiet

Kod: CAK10174 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

Upominek dla Ciebie
Zyskaj 100 ml żelu pod prysznic CK Everyone gratis przy zamówieniu produktów Calvin Klein powyżej 135 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Calvin Klein Euphoria
Skład

Woda perfumowana Calvin Klein Euphoria odznaczają się zmysłowym, świeżym i wyraźnym zapachem orientu, który Cię oczaruje. Rozbudzi pasję, energię i doda pewności siebie.

Od razu obezwładni Cię wyraźnym zapachem granatowego jabłka i kaki, z którym będziesz czuć się lekko i świeżo. Woda perfumowana wprowadzą cię w stan euforii nie tylko za pomocą zapachu egzotycznych owoców, ale też uwodzicielskimi kwiatami czarnej orchidei i lotosu.

Zapach Calvin Klein Euphoria pasuje do każdej sytuacji, nawet tej najbardziej uroczystej.

Skład

Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Napisaliśmy o Calvin Klein Euphoria
Artykuły

O marce Calvin Klein

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.

Recenzje Calvin Klein Euphoria