Calvin KleinEuphoria Men zestaw upominkowy VII.

Calvin Klein Euphoria Men zestaw upominkowy VII.
Calvin Klein Euphoria Men zestaw upominkowy VII.
woda toaletowa 100 ml + dezodorant w sztyfcie 75 ml

Kod: CAK0659 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

Opis Calvin Klein Euphoria Men
Skład

Woda toaletowa Calvin Klein Euphoria Men to lekko korzenny i drzewny zapach dla mężczyzny z duszą dżentelmena, dla mężczyzn, którzy nie muszą niczego udawać i są po prostu sobą. Nie idź na kompromis i wybierz Euphoria Men.

Ziemiste nuty drzew wraz z esencjami najwspanialszych przypraw. Mocny zapach paczuli i szałwii dodają poczucie wyrafinowania i ładunek elegancji. Chcesz odnieść sukces w życiu? To proste. Z Calvin Klein Euphoria Men na zawsze wyjdziesz z tłumu!

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

O marce Calvin Klein

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.

Recenzje Calvin Klein Euphoria Men