Calvin KleinEuphoria Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

4×
Calvin Klein Euphoria Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn
Calvin Klein Euphoria Men zestaw upominkowy I. dla mężczyzn

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK17367

woda toaletowa 100 ml + woda toaletowa 15 ml + balsam po goleniu 100 ml

Podróż poza dom już nigdy nie będzie oznaczać pożegnania się z Twoim zapachem. Zestaw perfum męskich Calvin Klein Euphoria Men zawiera pełną wersję zapachu i jego miniaturę, którą łatwo spakować na drogę, dzięki czemu zawsze będziesz go mieć pod ręką.

Właściwości:

  • zawiera pełny rozmiar zapachu i jego miniaturę
  • kosmetyki perfumowane przedłużają trwałość zapachu
  • doskonały pomysł na prezent

Skład

Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.