Calvin KleinEternity Air woda perfumowana dla kobiet

30×
Calvin Klein Eternity Air woda perfumowana dla kobiet
Calvin Klein Eternity Air woda perfumowana dla kobiet
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK9101
Upominek dla Ciebie
Wybierz sobie prezent w koszyku przy zamówieniu perfum wybranych marek powyżej 200 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Przygotuj się na flirt i komplementy. Damska woda perfumowana Calvin Klein Eternity Air jest jak głębokie zaczerpnięcie świeżego, wiosennego powietrza, którego nigdy nie masz dość. Iskrząca się kompozycja zapachowa wyraża czystą radość życia i miłość nieznającą granic. 

  • kwiatowo-owocowy zapach
  • dla romantycznej, nowoczesnej kobiety
  • idealny na dzień, przede wszystkim przy ciepłej pogodzie

Skład zapachu
We wstępie zapachu słodki grapefruit i czerwona porzeczka przenikają się ze świeżymi nutami cudownie czystego powietrza. Po chwili pojawi się serce, tworzone przez łagodne piwonie, konwalie i zachwycająco słodką gruszkę. Baza całej kompozycji składa się z mieszaniny rozgrzewającego drzewa cedrowego, ambry i piżma, dzięki którym zapach jest niezwykle kuszący i uwodzicielski.

Historia zapachu
Ta woda perfumowana jest iskrzącą się, świeżą interpretacją legendarnego zapachu Eternity. Tak samo jak poprzednik, także Eternity Air jest opowieścią o głębokiej i pełnej oddania miłości. Łagodny, elegancki zapach trafił na rynek w 2018 roku.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
czarna porzeczka, grejpfrut, świeża nuta
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
piwonia, konwalia, gruszka
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
ambra, piżmo, cedr
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.