Calvin KleinContradiction for Men woda toaletowa dla mężczyzn

36×
Calvin Klein Contradiction for Men woda toaletowa dla mężczyzn
Calvin Klein Contradiction for Men woda toaletowa dla mężczyzn
100 ml

Kod: CAK10004 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wybierz w koszyku Discovery Box z mini perfumami gratis przy zamówieniu zakupach powyżej 180 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Opis Calvin Klein Contradiction for Men
Skład

Jeśli szukasz czegoś idealnego, uniwersalnego, co będzie ci towarzyszyć przez cały dzień, sięgnij po męską wodę toaletową Calvin Klein Contradiction for Men. Doświadczaj przypływu energii i przyjemności. Contradiction for Men rozpali Twoją chęć do osiągania celów i podejmowania wyzwań!

  • energiczny, orientalno — drzewny zapach
  • dla aktywnych mężczyzn, którzy dążą do sukcesu
  • uniwersalny, doskonały przez cały rok

Skład zapachu
Pierwsze nuty zapachowe Contradiction for Man tworzą orzeźwiające cytrusy takie jak limetka, klementynka i cytryna to one kontrastują z omamiającą szałwią i wdzięczną lawendą. Serce zapachu jest korzenne, skrywa się w nim upojna frezja, aromatyczna kolendra, gałka muszkatołowa i wyrazisty kardamon. Baza zapachu jest ciepła, dominuje w niej charyzmatyczna wetyweria, egzotyczne drzewo sandałowe, orientalny heban i otulające piżmo. Całość zapachu jest wyrafinowana, ponadczasowa i uniwersalna.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
lawenda, szałwia, limonka, klementynka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
gałka muszkatołowa, kardamon, szałwia, frezja, pieprz, kolendra
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
kuskus, drzewo sandałowe, wetiweria, kaszmir, drzewo
Grupy zapachów
orientalne, drzewne

O marce Calvin Klein

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.

Recenzje Calvin Klein Contradiction for Men36