Skip to main content

Calvin KleinCK Everyone zestaw upominkowy I.

1×
Calvin Klein CK Everyone zestaw upominkowy I.
Calvin Klein CK Everyone zestaw upominkowy I.

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAK17409

woda toaletowa 100 ml + woda toaletowa 10 ml + perfumowany żel pod prysznic 100 ml

Każdy miłośnik perfum z pewnością doceni miniaturową wersję swojego ulubionego zapachu, którą zawsze może nosić przy sobie. Właśnie dlatego zestaw perfum unisex Calvin Klein CK Everyone jest gwarancją szczęścia dla Ciebie i Twoich bliskich. Pełna wersja zapachu zaczeka na Ciebie w domu, a miniatura będzie z Tobą podróżować.

Właściwości:

  • unisex – dla kobiet i mężczyzn

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 100 ml
  • woda toaletowa 10 ml
  • perfumowany żel pod prysznic 100 ml

Skład

Grupy zapachów
cytrusowe, aromatyczne
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Wraz z przyjacielem Barrym Schwartzem założył swoją własną spółkę w 1968 roku. W latach 80-tych Calvin Klein miał swój pierwszy sukces wraz z uruchomieniem swojej pierwszej linii dżinsów, kiedy to zaczął używać swojego imienia na tylnej kieszeni spodni. Czyste linie i prosty styl Calvin Klein są dobrze znane.

To samo dotyczy Calvin Klein perfumy, które stały się ikoniczne nie tylko dzięki ich niezapomnianym kompozycjom zapachowym, ale także dzięki doskonałemu designowi. Pierwszy zapach powstał pod koniec lat 70-tych, a wiele z nich do dziś zachwyca duchem dekady, w której zostały wydane.

Na początku lat 90- tych wprowadzono do obrotu rewolucyjne zapachy Obsession i Eternity, które stały się legendami i ostatecznie upewniły miejsce Calvina Kleina w świecie perfum. Perfumy Calvin Klein tworzone są we współpracy z czołowymi perfumiarzami na całym świecie i pod patronem jednej z wiodących firm kosmetycznych Coty.