Perfumy Calvin Klein

Perfumy
Kosmetyki perfumowane
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Perfumy męskie
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Perfumy unisex
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Zestawy upominkowe
Brak produktów zgodnych z wybranym filtrem.
Masz wybrane
  • Ocena 3*
  • Ocena 5*
  • Beauty

Kiedy słyszysz Calvin Klein...

…co przychodzi Ci do głowy? Torebka Calvin Klein? Bielizna Calvin Klein? Czy nowe kultowe perfumy Calvin Klein Euphoria? Wszystkie odpowiedzi są prawidłowe.

Marka Calvin Klein obejmuje szerokie portfolio produktów, którymi możesz zapełnić komodę, stojak na buty, a także półkę z kosmetykami. Calvin Klein to globalna marka lifestyle’owa, która uosabia wartości takie jak odwaga i nowatorskie idee. Przekładają się one na uwodzicielską, ale jednocześnie minimalistyczną estetykę w modzie. Oferta marki Calvin Klein jest zarówno ponadczasowa i nowoczesna, jak i klasyczna oraz prowokująca. Niecodzienną tożsamość zawdzięcza swojemu twórcy. Dnia 19 listopada 1942 roku w amerykańskim Bronxie rodzi się Calvin Klein.

Projektant Calvin Klein, zanim poznał go świat

Projektant mody, a także cała marka Calvin Klein zawdzięczają sukces nie tylko ogromnemu talentowi Calvina i ogromowi pracy włożonej w rozwój działalności, ale i w dużym stopniu rodzinie Klein. Ojciec projektanta był właścicielem sklepu spożywczego, jego matka zaszczepiła w nim zamiłowanie do mody i designu, a babcia pracowała jako szwaczka. Talent artystyczny Calvina objawiał się w modowych szkicach już w okresie dorastania. Po ukończeniu szkoły średniej, Kalvin trafił na prestiżowy Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku, który ukończył w 1963 roku.

Jak rozwijała się marka Calvin Klein

Calvin Klein, zanim zdecydował się zostać przedsiębiorcą, przez 5 lat po ukończeniu studiów kolekcjonował doświadczenia. Rok 1968 okazał się przełomowy – Calvin Klein razem ze swoim wspólnikiem Barrym Schwartzem założyli firmę. Jako pierwsze sławę zdobyły ich płaszcze i garnitury, ale bardzo szybko popularna stała się także kolekcja sportowej odzieży Calvin Klein.

Odzież Calvin Klein od A do Z

Calvin Klein świętował wielkie sukcesy od początku lat 70-tych; w ciągu kolejnych lat pod marką Calvin Klein pojawiało się coraz więcej modnych projektów, również akcesoriów. Buty damskie, torebki czy kozaki Calvin Klein szybko stały się pożądanym towarem, ponieważ minimalistyczny styl marki podobał się wielu klientkom. Ekspansja nie ustała również w latach 80-tych. Sukces odniosła nie tylko bielizna z metką CK, ale i perfumy Calvin Klein stały się niezbędnym modnym dodatkiem dla coraz większej liczby klientów.

Calvin Klein dla każdego, każdego dnia

Calvin Klein tak naprawdę stanowi brand, mający pod sobą kilka marek. Clavin Klein Underwear zajmuje się sprzedażą bielizny, która sprzedaż i promocję swoich produktów opiera na prowokacji, nie zapominając jednak o najwyższej jakości. Doskonały komfort noszenia zapewniają nie tylko męskie bokserki Calvin Klein, ale i damska bielizna. Calvin Klein Jeans uosabia z kolei nieformalny charakter marki. Wspólnym mianownikiem Calvin Klein Jeans jest dżins, a modne elementy tej kolekcji charakteryzuje wyrafinowanie i wyjątkowość w każdym detalu. Nie można również nie wspomnieć o Calvin Klein Performance dla aktywnych kobiet i mężczyzn, oferującym między innymi odzież do pływania, obuwie oraz ubrania dla dzieci.

Perfumy Calvin Klein

Od świata mody do świata perfum wiedzie niezwykle krótka droga, dlatego też uwielbiane na całym świecie perfumy Calvin Klein ujrzały światło dzienne wiele lat temu. Najwyższa jakość i współpraca z najlepszymi perfumiarzami przełożyły się na sukces marki na tyle, że zapachy Calvin Klein stały się przedmiotem pożądania wielu kobiet i mężczyzn.

Kobiece perfumy Calvin Klein

Kobiece perfumy Calvin Klein uwodzą zmysły już od lat 80-tych. To właśnie w tym czasie uwagę świata przyciągnął korzenno-orientalny zapach Calvin Klein Obsession. O tym, że marka CK potrafi tworzyć zapachy dla kobiet, przekonujemy się i dziś. Kobiece perfumy CK Eternity doczekały się kilku wersji – Calvin Klein Eternity Air, Eternity Flame, Eternity Intense oraz Eternity Moment, i nie ma wątpliwości, że każda kobieta ucieszyłaby się z zestawu prezentowego Calvin Klein Eternity.

Już od 2005 roku kobiety na całym świecie pozostają pod urokiem zapachu Calvin Klein Euphoria, nie tylko z uwagi na jego upajającą kompozycję o długiej trwałości, ale i niepowtarzalny flakon. Perfumy mają swoją interpretację w postaci wody perfumowanej CK Deep Euphoria. Oba zapachy – Euphoria i Deep Euphoria uzupełniają też lżejsze wersje wód toaletowych Calvin Klein Euphoria, które nadają się idealnie do noszenia na co dzień.

Zarówno Calvin Klein Beauty, jak i Calvin Klein Sheer Beauty stanowią uosobienie kobiecego piękna. Wody toaletowe CK One Shock oraz IN2U pokochały kobiety, dla których największą wartością jest poczucie wolności i pełni życia.

Męskie perfumy Calvin Klein

Męskie perfumy Calvin Klein to gwarancja elegancji, ponadczasowości i doskonały wybór dla każdego nowoczesnego mężczyzny. Podobnie jak damskie CK Obsession, również męska woda perfumowana Calvin Klein Obsession nie straciła na aktualności od lat 80-tych, stanowiąc częsty wybór dla wielu mężczyzn – tak samo, jak CK Eternity.

Właśnie ta woda toaletowa – Calvin Klein Eternity – stała się ikoną wśród męskich perfum CK. Eternity for Men to wersja oryginalna, na bazie której powstały CK Eternity Air for Men, Eternity Flame for Men oraz woda perfumowana Eternity. Zestaw podarunkowy Calvin Klein Eternity zachwyca nawet tych, którzy nie są wiernymi fanami tej marki. Ogromny sukces damskich perfum Euphoria stał się inspiracją do stworzenia męskiej wody toaletowej Euphoria Men, a obie wersje stanowią uwodzicielski tandem.

Woda toaletowa CK One uosabia świeżość, a jej wariacje można odnaleźć również w męskim CK One Shock czy CK Free. Ale produktem, który uczynił zapach CK One tak popularnym i znanym, jest woda toaletowa unisex, która w latach 90-tych wywołała małą rewolucję pod sztandarem marki Calvin Klein.

Perfumy unisex Calvin Klein

W świecie wód toaletowych Calvin Klein granica między damskimi i męskimi zapachami nigdy nie była wyraziście zarysowana, a woda toaletowa CK One jest tego najlepszym przykładem. Aby zaspokoić szerokie zapotrzebowanie i różnorodne preferencje, powstały kolejne perfumy unisex Calvin Klein. CK One Gold czy Platinum docenią miłośnicy niebanalnych rozwiązań, a CK One Summer stanowi najlepsze ucieleśnienie nieskrępowanej swobody lata w całym portfolio damskich i męskich perfum Calvin Klein. Odkryj pełną gamę zapachów CK.