Skip to main content

CacharelAmor Amor zestaw upominkowy dla kobiet

Cacharel Amor Amor zestaw upominkowy dla kobiet
Cacharel Amor Amor zestaw upominkowy dla kobiet

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: CAC01886

woda toaletowa 50 ml + krem do ciała perfumowany 50 ml + krem do ciała perfumowany 50 ml

Upominek dla Ciebie
Męskie perfumy Spirit of the Brave o pojemności 50 ml w prezencie do zakupu produktów Azzaro, Diesel, Cacharel i Ralph Lauren powyżej 250 zł.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie

Wzmocnij intensywność swojego ulubionego zapachu. Zestaw perfum damskich Cacharel Amor Amor oprócz samego zapachu zawiera też kosmetyki pielęgnacyjne, które przedłużą Twoje doznania zmysłowe.

Właściwości:

  • kosmetyki perfumowane przedłużają trwałość zapachu
  • zestaw zachwyca już na pierwszy rzut oka pięknym opakowaniem
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • sprawi radość każdej kobiecie

Zawartość zestawu:

  • woda toaletowa 50 ml
  • krem do ciała perfumowany 50 ml
  • krem do ciała perfumowany 50 ml

Skład

Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Francuskie perfumy Cacharel inspirują się czystą kobiecością, są zabawne, dynamiczne i mienią się kolorami. Ich wyróżnikiem są pełne namiętności nuty i szlachetne składniki, łączące w sobie tradycję i nowoczesność.

Założyciel marki Jean Bousquet był z początku zwykłym projektantem. Cacharel stał się jednym z pierwszym domów mody, które w latach 60-tych zaczęły prezentować kolekcje ready-to-wear jako alternatywę dla haute couture. Świeżymi i trendy modelami ubrań marka wyprzedziła swoje czasy nie tylko w świecie mody, do dziś udaje się jej to także w perfumach.

Zapachy Cacharel celebrują kobiecość i romantyzm, ukazując je w najróżniejszych postaciach – w legendarnym dziewczęcym zapachu Anaïs Anaïs, w namiętnej wodzie perfumowanej Cacharel Amor Amor lub też w bezczelnym i niezależnym Yes I Am. Każde perfumy Cacharel są pachnącym wyrazem któregoś z etapów kobiecego życia.