Bvlgari Omnia Crystalline woda toaletowa dla kobiet edycja limitowana Omnialandia

Bvlgari Omnia Crystalline woda toaletowa dla kobiet edycja limitowana Omnialandia
Bvlgari Omnia Crystalline woda toaletowa dla kobiet edycja limitowana Omnialandia
65 ml

Kod: BVL07445 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod notino15 i zyskaj 15% zniżki na swoje ulubione perfumy. Zniżka nie dotyczy produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis Bvlgari Omnia Crystalline
Skład

Pełna blasku czystość i przejrzystość kryształów zachwyca i inspiruje wiele osób, w tym perfumiarzy. Właśnie dzięki tej inspiracji powstała damska woda toaletowa Bvlgari Omnia Crystalline – limitowana edycja Omnialandia. Krystaliczną przejrzystość kamieni idealnie odzwierciedlają nuty kwiatów lotosu, które wraz z pozostałymi składnikami tworzą niezwykłą kompozycję zapachową.

  • delikatny drzewny zapach o kwiatowych akordach
  • idealny na dzień i podczas letnich miesięcy
  • edycja limitowana

Skład zapachu
Twoje zmysły już na samym wstępie oczaruje aromat świeżej gruszki nashi i powietrzne nuty bambusa. Po chwili na pierwszy plan wybija się lotos, stanowiący uosobienie czystej transparencji. Kremowy charakter w ostatnich nutach nadaje całości drzewo balsa, które na długo pozostanie wyczuwalne na Twojej skórze.

Historia zapachu
Za powstaniem zapachu Bvlgari Omnia Crystalline stoi słynny perfumiarz Alberto Morillas, który stworzył kompozycję subtelną niczym dotknięcie płatków kwiatu. W limitowanej edycji wodę zamknięto w pięknym opakowaniu w kształcie sześciobocznego graniastosłupa, zdobionego motywem lunaparku, przywołującego ekscytujące emocje.

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
bambus
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
lotos
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
balsa
Grupy zapachów
kwiatowe, wodne

O marce Bvlgari

Perfumy Bvlgari w świecie perfum nieodłącznie kojarzą się z drogocennymi klejnotami. Stanowią połączenie sztuki jubilerskiej i perfumeryjnej, wyrażające wspaniałość i magię rejonu Morza Śródziemnego. Ta włoska marka wyróżnia się pionierskim duchem, poczuciem stylu i wykwintnością oraz mistrzowskim wyczuciem barw.

Historia marki Bvlgari rozpoczęła się w roku 1884 w „wiecznym mieście“ – Rzymie. Początkowo marka zajmowała się biżuterią, później zegarkami. Pierwsze perfumy Bvlgari ujrzały światło dzienne w 1992 roku, a od tego czasu w jej pracowni powstało wiele udanych kolekcji, takich jak Omnia, Man czy Goldea i Splendida.

Opracowując kompozycje zapachowe, marka Bvlgari szuka inspiracji na wszystkich kontynentach, w przyrodzie i różnorodności świata. Nad ich kreacją pracują najlepsi światowi perfumiarze, a stylistyka flakonów przywołuje na myśl najpiękniejszą biżuterię.

Misją marki Bvlgari jest dzielenie się radością i poczuciem satysfakcji, wynikającej z obróbki naturalnych klejnotów.

Recenzje Bvlgari Omnia Crystalline