Burt’s Bees Baby Beezestaw kosmetyków I. dla dzieci

Burt’s Bees Baby Bee zestaw kosmetyków I. dla dzieci
Burt’s Bees Baby Bee zestaw kosmetyków I. dla dzieci
zestaw kosmetyków I. dla dzieci

Kod: BUS0969 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

odżywcze mleczko do ciała 25 g + żel pod prysznic do ciała i włosów 50 ml + odżywczy olej do ciała 30 ml + puder dla dzieci 2 w 1 21,2 g + mydło 20 g

  • Skład
  • O marce
  • Recenzje

Właściwości

Rodzaj włosów
wszystkie rodzaje włosów
Typ zestawu
opakowanie podróżne
Typ skóry głowy
wszystkie rodzaje skóry głowy
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce Burt’s Bees

Zadbaj o swoją urodę z kosmetykami naturalnymi Burt´s Bees, pochodzącymi prosto od pszczół! Marka Burt´s Bees oferuje luksusowe produkty kosmetyczne zawierające mleczko pszczele, wosk i miód. Naturalne substancje ze świata pszczół doskonale pielęgnują skórę na całym ciele.
Produkty Burt´s Bees powstają w sposób całkowicie przyjazny dla środowiska. Firma Burt´s Bees została założona w 1980 r. w Maine. Na początku produkowała świeczki z wosku pszczelego, a od 1991 r. poszerzyła ofertę o kosmetyki naturalne, które natychmiast stały się ogromnym hitem.
Asortyment marki Burt´s Bees obejmuje wyjątkowe preparaty kosmetyczne wykorzystujące działanie pszczelich produktów. Kosmetyki Burt´s Bees nie zawierają parabenów ani formaldehydów. Burt´s Bees współpracuje z organizacją The Nature Conservancy, która działa na rzecz ochrony środowiska i przywrócenia terenów leśnych w Maine.

Recenzje Burt’s Bees Baby Bee