B.U.Fairy Secret dezodorant w sprayu dla kobiet

B.U. Fairy Secret dezodorant w sprayu dla kobiet
B.U. Fairy Secret dezodorant w sprayu dla kobiet
Zaoszczędź
21,90

Zaoszczędź 25%
150 ml
16,42

W magazynie | 10,95 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BEU02383
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Dezodorant B.U. Fairy Secret skutecznie walczy z nieprzyjemnym zapachem i zapewnia długotrwałe uczucie komfortu i świeżości.

Właściwości:

  • skutecznie chroni przed poceniem
  • zapewnia długotrwałe poczucie komfortu i czystości
  • wspaniale nadaje się na prezent, w połączeniu z perfumami

Sposób użycia:
Możesz powtórzyć aplikację kiedykolwiek w ciągu dnia.

Ważna uwaga

Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na uszkodzoną lub podrażnioną skórę. Skrajnie łatwopalny aerozol. Łatwopalny.
Cały tekst

Skład

Rodzaj opakowania
spray

B.U. to skrót od „Be yourself“, czyli „bądź sobą“. Jest to relatywnie nowa marka, która należy do greckiej firmy Sarantis Group. Została ona założona w 1930 r. w Konstantynopolu, a obecnie oferuje bogaty asortyment produktów – kosmetyki, środki czystości, suplementy diety itd.
Perfumy, żele pod prysznic, dezodoranty i inne kosmetyki B.U. przeznaczone są dla wszystkich pewnych siebie kobiet. Zapachy B.U. są ucieleśnieniem pasji, namiętności i kobiecego piękna, a poszczególne warianty zapachowe reprezentują różne nastroje. Na uwagę zasługuje również ciekawy design opakowań.
Sarantis Groups opiera się na założeniu, że każdy nowy produkt musí spełniać najsurowsze wymagania dotyczące jakości oraz odpowiadać na rzeczywiste potrzeby klientów. Od początku istnienia firma kładła nacisk na badania i rozwój. Zatrudnia specjalistów i współpracuje z wieloma międzynarodowymi instytucjami badawczymi.
Kosmetyki B.U. zawierają najlepsze składniki naturalne, dzięki czemu są nie tylko bezpieczne, ale także niezwykle skuteczne. Mimo, że marka jest obecna na rynku bardzo krótko, już zdobyła wielu sympatyków. Wypróbuj jej produkty, a przekonasz się, dlaczego.
Jeśli masz mnóstwo energii, chcesz wyróżniać się w tłumie i zawsze chodzisz własną drogą, kosmetyki B.U. z pewnością cię nie zawiodą.