BraunSeries 1 20S CombiPack cruZer folia i nożyki

Braun Series 1  20S CombiPack cruZer folia i nożyki
Braun Series 1  20S CombiPack cruZer folia i nożyki
folia i nożyki
158,90

Ponad 5 szt. w magazynie | 158,90 / 1 szt., w tym VAT | Kod: BRN1509
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Zapasowe ostrza Braun Series 1 20S CombiPack cruZer i ich regularna wymiana to gwarancja wciąż tak samo gładkiego golenia twarzy jak z nową maszynką do golenia.

Właściwości:

  • łatwo się wymienia
  • zapewnia maksymalnie gładkie golenie

Sposób użycia:
Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją.

Właściwości

Rodzaj zasilania
sieciowe

Marka Braun, pochodząca z niemieckiego Frankfurtu, nosi imię swojego założyciela, Maxa Brauna. Swoją działalność jako przedsiębiorca rozpoczął on w 1921 r. od produkcji radioodbiorników, jako pierwszy wprowadził na rynek ówczesną wielką nowość – połączenie radia z gramofonem. W latach 30-tych powstało kultowe już dziś logo marki, a w roku 1940 firma opatentowała pierwszą maszynkę do golenia z ostrzami Braun.

Dziś Braun należy do czołowych liderów innowacji technicznych we wszystkich kluczowych sferach działania, mając na swoim koncie ponad 7000 aktywnych patentów. Wszystkie produkty Braun spełniają wymagania klientów odnośnie jakości, skuteczności, niezawodności, a także designu. Marka Braun otrzymała ponad 100 międzynarodowych nagród za design swoich produktów. Męską maszynkę do golenia Braun Series 3, depilator Braun czy elektryczną szczoteczkę do zębów Braun Oral-B możemy już bez obaw nazwać kultowymi.