Bois 1920 Rosa di Filare woda perfumowana dla kobiet

Bois 1920 Rosa di Filare woda perfumowana dla kobiet
Bois 1920 Rosa di Filare woda perfumowana dla kobiet
100 ml

Kod: BOS0255 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

Opis Bois 1920 Rosa di Filare
Skład

Nie skrywaj namiętnej strony osobowości. Damska woda perfumowana Bois 1920 Rosa di Filare emanuje bogactwem emocji, pożądania i prowokacji, otwierając na nie zarówno Ciebie, jak i otaczające Cię osoby.

  • zapach drzewny
  • zapach kwiatowy
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
mandarynka, bergamotka, czarna porzeczka, liczi
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
bambus, róża turecka, róża bułgarska, konwalia
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
paczuli, cedr, bursztyn
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

O marce Bois 1920

Bois 1920 to ponadczasowe, niekonwencjonalne perfumy inspirowane atmosferą lat 20., kiedy to w USA na każdym kroku było słychać muzykę jazzową i powstawały nowe kierunki artystyczne. Właśnie ten okres został uchwycony przez założyciela marki, Enza Galardiho, który z powodzeniem kontynuuje rodzinną tradycję perfumiarską.
Marka Bois 1920 powstała w 2005 roku i od tego momentu zyskała wiele nagród. Luksusowe perfumy Bois 1920 produkowane są z najszlachetniejszych surowców, które gwarantują prawdziwą ucztę dla zmysłów. Zapachy Bois 1920 wyróżniają się doskonałą trwałością i intensywnym aromatem, który jest niezwykle oryginalny i charakterystyczny. Wyjątkowe są również flakony perfum Bois 1920, dla których typowe są minimalizm i nietradycyjne materiały. Luksusowe perfumy Bois 1920 zachwycą nie tylko prawdziwych koneserów perfum, ale także każdego, kto poszukuje czegoś oryginalnego i gustownego.

Recenzje Bois 1920 Rosa di Filare