Blend-a-med Complete 7 + Mouthwash Extra Fresh

pasta do zębów i plyn do płukania jamy ustnej 2w1 kompletna ochrona zębów

Blend-a-med Complete 7 + Mouthwash Extra Fresh pasta do zębów i plyn do płukania jamy ustnej 2w1 kompletna ochrona zębów
100 ml

Kod: BLE1453 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

Sprawdzanie dostępności towaru

Blend-a-med Complete 7 + Mouthwash Extra Fresh
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Blend-a-med Complete 7 + Mouthwash Extra Fresh

Pasta do zębów i płyn do płukania ust „2 w 1” Blend-a-med Complete 7 + Mouthwash Extra Fresh łączy w sobie jakość pasty do zębów i świeżość płynu do płukania jamy ustnej. Dzięki temu zapewnia perfekcyjną i łatwą pielęgnację zębów.

Właściwości:

  • utrzymuje zdrowe dziąsła
  • ochrona przed nalotem na zębach
  • wzmacnia szkliwo
  • dokładnie czyści zęby

Sposób użycia:
Zęby myj co najmniej 2 razy dziennie wysokiej jakości szczoteczką. Nanieś odpowiednią ilość pasty na szczoteczkę do zębów i myj zęby co najmniej przez 2 minuty. Dokładnie wypłucz usta. Stosuj w razie potrzeby.

O marce Blend-a-med

Marka Blend-a-med zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej! Pasty do zębów Blend-a-med dają pełną ochronę zębów i pomagają zachować zdrowe dziąsła. W asortymencie marki Blend-a-med znajdują się nie tylko niezwykle skuteczne pasty do zębów chroniące przed próchnicą, ale również wybielające pasty do zębów zapewniające naturalnie białe zęby, a także wyjątkowe odświeżacze do ust i popularne płyny do płukania jamy ustnej pomagające zachować świeży oddech i zapewnić ochronę zębów przed szkodliwym wpływem bakterii.
Marka Blend-a-med jest częścią dużej firmy Procter&Gamble, którą założyli w 1837 roku producent mydła James Gamble i producent świeczek William Procter. Produkty do higieny jamy ustnej Blend-a-med są rozpoznawane i popularne na całym świecie. Dbaj o swoje zęby z marką Blend-a-med i zabłyśnij śnieżnobiałym uśmiechem i świeżym oddechem!