Blend-a-med Anti-Cavity Fresh Mint

pasty do zębów chroniąca przed próchnicą

Blend-a-med Anti-Cavity Fresh Mint pasty do zębów chroniąca  przed próchnicą
100 ml

Kod: BLE1485 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Blend-a-med Anti-Cavity Fresh Mint
100 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis kosmetyku Blend-a-med Anti-Cavity Fresh Mint

Pasta do zębów Blend-a-med Anti-Cavity Fresh Mint zapewnia kompletną pielęgnację zębów i dziąseł. Czyści zęby z osadu nazębnego i resztek jedzenia, a jednocześnie pielęgnuje dziąsła i śluzówkę jamy ustnej.

Właściwości:

  • dokładnie czyści zęby
  • chroni zęby przed próchnicą
  • pielęgnuje dziąsła

Sposób użycia:
Zęby myj co najmniej 2 razy dziennie wysokiej jakości szczoteczką.

O marce Blend-a-med

Marka Blend-a-med zapewnia doskonałą higienę jamy ustnej! Pasty do zębów Blend-a-med dają pełną ochronę zębów i pomagają zachować zdrowe dziąsła. W asortymencie marki Blend-a-med znajdują się nie tylko niezwykle skuteczne pasty do zębów chroniące przed próchnicą, ale również wybielające pasty do zębów zapewniające naturalnie białe zęby, a także wyjątkowe odświeżacze do ust i popularne płyny do płukania jamy ustnej pomagające zachować świeży oddech i zapewnić ochronę zębów przed szkodliwym wpływem bakterii.
Marka Blend-a-med jest częścią dużej firmy Procter&Gamble, którą założyli w 1837 roku producent mydła James Gamble i producent świeczek William Procter. Produkty do higieny jamy ustnej Blend-a-med są rozpoznawane i popularne na całym świecie. Dbaj o swoje zęby z marką Blend-a-med i zabłyśnij śnieżnobiałym uśmiechem i świeżym oddechem!