BiorepairPlus Sensitive pasta odnawiająca szkliwo dla wrażliwych zębów

3×
Biorepair Plus Sensitive pasta odnawiająca szkliwo dla wrażliwych zębów
Biorepair Plus Sensitive pasta odnawiająca szkliwo dla wrażliwych zębów
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BRP1262

Zapewnij ulgę wrażliwym zębom, wybierając odpowiednią pastę. Odbudowująca szkliwo pasta do wrażliwych zębów Biorepair Plus Sensitive zawiera mikrocząsteczki MicroRepair®, dzięki czemu regenerują szkliwo, przywracając w ten sposób zębom naturalne funkcje obronne. Przynosi szybką ulgę wrażliwym zębom, podtrzymując jednocześnie ich naturalną biel.

Właściwości:

  • redukuje nadwrażliwość zębów
  • wzmacnia szkliwo
  • przywraca zębom naturalną biel
  • odświeża oddech

Skład:

  • bez fluoru

Sposób aplikacji:
Stosuj rano i wieczorem lub w zależności od potrzeb.

Kosmetyki BioRepair | BioRepair – prawdziwa odnowa szkliwa. Marka BioRepair należy do włoskiej firmy Coswell, która już od dłuższego czasu z powodzeniem funkcjonuje na rynku kosmetycznym. Innowacyjną serię produktów do wrażliwych zębów zawierającą opatentowaną formułę bioaktywną MICROREPAIR® odnawiającą szkliwo, marka stworzyła we współpracy z Uniwersytetem Bolońskim.
Unikatowa formuła MICROREPAIR® zawiera mikrocząsteczki hydroksyapatytu, naturalnego składnika szkliwa i zębiny, oraz aktywującego cynku. Dzięki temu produkty BioRepair remineralizują i odnawiają strukturę szkliwa, wyrównują je i pokrywają drobne uszkodzenia warstwą ochronną.
Regularne stosowanie produktów z serii BioRepair zapewnia rewitalizację struktury zębowiny oraz zamknięcie kanalików, które są przyczyną bólu odsłoniętych szyjek zębowych. Jednocześnie BioRepair działa antybakteryjnie i zapobiega powstawaniu płytki nazębnej, próchnicy i kamienia nazębnego. Ponadto, zapewnia ochronę przed nieświeżym oddechem dzięki wchłanianiu związków siarki przez mikrocząsteczki hydroksyapatytu.
Seria BioRepair obejmuje kilka rodzajów past do zębów służących nie tylko do pielęgncji wrażliwych zębów, ale także na przykład do efektywnego i bezpiecznego wybielania. W ofercie ma również płyny do płukania jamy ustnej, szczoteczki do zębów i nici dentystyczne, które uzupełniają pielęgnację higieny jamy ustnej.
BioRepair przynosi naprawdę skuteczne rozwiązanie problemów z wrażliwymi zębami, które nie tylko łagodzą objawy, ale także leczą ich przyczyny…