Bione CosmeticsKozí Syrovátka pianka do kąpieli do skóry wrażliwej

Bione Cosmetics Kozí Syrovátka pianka do kąpieli do skóry wrażliwej
Bione Cosmetics Kozí Syrovátka pianka do kąpieli do skóry wrażliwej
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BCO01234

Piana do kąpieli Bione Cosmetics Kozí Syrovátka zapewni chwile odprężenia i zasłużony relaks po ciężkim dniu.

Właściwości:

  • nawilża i odżywia skórę
  • zapewnia uczucie komfortu i spokoju
  • działa kojąco na skórę całego ciała
  • zapobiega wysuszaniu skóry

Sposób użycia:
Dodaj do gorącej wody, aby powstała piana.

Właściwości

Konsystencja
piana
Rodzaj skóry
wrażliwa, do każdego rodzaju cery
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Marka Bione Cosmetics jest częścią portfolio czeskiej firmy Drogerex, która zajmuje się produkcją, sprzedażą oraz dystrybucją kosmetyków i artykułów drogeryjnych. Bione Cosmetics kieruje się mottem „w prostocie siła“. W składzie jej szamponów, kremów, żeli pod prysznic, mleczek do ciała i innych produktów nie ma żadnych zbędnych składników. Nacisk kładzie się tu na funkcjonalność, a nie na ilość.
Na osobą wzmiankę zasługują produkty oznaczone jako „BIO“, które nie zawierają silikonów, parabenów, alkinofenoli, związków ropopochodnych ani innych potencjalnie szkodliwych substancji. Dzięki temu mogą ich używać także osoby cierpiące na różne schorzenia dermatologiczne.
Produkty Bione Cosmetics są opracowywane na podstawie najnowszych zdobyczy nauki, a przed wejściem na rynek zostają poddane rygorystycznym testom (nie na zwierzętach). Naturalne kosmetyki Bione Cosmetics są skuteczne, bezpieczne i ekologiczne. Ich zakup nie zrujnuje też domowego budżetu.
Marka Bione Cosmetics zainteresuje bez wątpienia osoby, dla których ważna jest ochrona środowiska i osoby szukające jakości w rozsądnej cenie.