Biolage R.A.W.

Prawdziwe, autentyczne, naturalne. To kosmetyki do pielęgnacji włosów Biolage R.A.W., kolekcji produktów naturalnych marki Biolage. Wszystkie kosmetyki z tej serii są przyjazne dla środowiska, skomponowano je z biodegradowalnych składników, a ich opakowania pochodzą w 100% z recyclingu. 

 

R.A.W to skrót od angielskich słówreal, authentic, wholesome, które kryją w sobie filozofię całej kolekcji. Real oznacza naturalne substancje bez siarczanów, silikonów i parabenów. Authentic transparentność składów, ponieważ z każdym produktem dostajesz dokładną informację, co zawiera opakowanie i skąd pochodzą poszczególne składniki. Awholesome? Oznacza wspaniałe efekty, dzięki którym Twoje włosy odzyskają swoje zdrowie i staną się olśniewająco piękne.

W kolekcji Biolage R.A.W znajdziesz produkty do pielęgnacji każdego rodzaju włosów, w tym szampon Biolage R.A.W Uplift nadający objętość, intensywną odżywkę Biolage R.A.W Nourish, która zatroszczy się o suche włosy czy maskę z glinką Biolage R.A.W Uplift, która przywróci Twoim włosom utracone piękno i witalność.

Biolage R.A.W to idealny wybór dla osób ceniących sobie ekologię równie wysoko, jak doskonale wypielęgnowane włosy. Twoje włosy będą Ci wdzięczne.

cały tekst ukryć tekst