Bielenda Carbo Detox Active Carbon

odżywka z węglem aktywnym

Bielenda Carbo Detox Active Carbon odżywka z węglem aktywnym
Bielenda Carbo Detox Active Carbon odżywka z węglem aktywnym
200 ml

Kod: BND2402 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Kup produkty marki Bielenda powyżej 33 zł a otrzymasz energetyzującą maseczkę do twarzy.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Bielenda Carbo Detox Active Carbon
200 ml

Właściwości

Efekt
Regulacja nadmiernego sebum
Rodzaj włosów
włosy tłuste, wszystkie rodzaje włosów

O marce Bielenda

Firma kosmetyczna Bielenda nosi imię swej założycielki Barbary Bielendy – zdolnej absolwentki Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego. Jej bogata oferta obejmuje ponad 400 produktów przeznaczonych dla indywidualnych konsumentów oraz profesjonalnych salonów piękności lub salonów spa.
Co ciekawe, uważa się, że Bielenda była pierwszą polską marką, która zainicjowała sprzedaż preparatów zawierających ekstrakt z rzadkiego drzewa miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), które w krótkim czasie zaczęły cieszyć się dużą popularnością. Kremy, olejki kąpielowe, masła do ciała i inne produkty marki Bielenda są opracowywane na podstawie najnowszych badań naukowych. Oprócz wspomnianego wcześniej miłorzębu w ich składzie znaleźć można również inne sprawdzone składniki naturalne – na przykład rumianek, aloe vera, masło shea czy oliwę z oliwek.
Kosmetyki marki Bielenda wyróżniają się nie tylko wysoką skutecznością, ale również bezpieczeństwem. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznym badaniom dermatologicznym. Na osobną wzmiankę zasługuje także ich niezwykle delikatne działanie na skórę, w związku z czym mogą je stosować nawet alergicy. Marka Bielenda z pewnością zainteresuje każdego, kto pragnie wyglądać pięknie i młodo, cierpi z powodu różnych schorzeń dermatologicznych lub poszukuje jakości w rozsądnej cenie.