Skip to main content

Below the Belt GroomingFresh Pants zestaw upominkowy (dla mężczyzn)

Below the Belt Grooming Fresh Pants zestaw upominkowy (dla mężczyzn)
Below the Belt Grooming Fresh Pants zestaw upominkowy (dla mężczyzn)

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BLT06540

Fresh żel do mycia okolic intymnych 75 ml + bokserki męskie

Upominek dla Ciebie
Już teraz przy zamówieniach powyżej 125 zł kosmetyki i elektrykę dla mężczyzn dostarczymy Ci bez kosztów dostawy.

Spraw radość sobie lub swoim bliskim zestawem męskich kosmetyków Below the Belt Grooming Fresh Pantspielęgnacyjnych. Ucieszy on każdego nowoczesnego i dbającego o swój wygląd mężczyznę.

Zawartość zestawu:

  • Fresh żel do mycia okolic intymnych 75 ml
  • bokserki męskie

Właściwości:

  • delikatnie pachnie
  • zapewnia długotrwałe uczucie świeżości
  • doskonały pomysł na prezent
  • zestaw prezentowy

Właściwości

Konsystencja
żel
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Typ zestawu
zestaw upominkowy

Panowie, cieszcie się poczuciem komfortu, czystości i świeżości, gdziekolwiek jesteście. Below the Belt Grooming™ oferuje wszystkim aktywnym i nowoczesnym mężczyznom produkty do codziennej pielęgnacji tych ważnych dla Was partii ciała.

Marka Below the Belt Grooming for Men powstała w Wielkiej Brytanii w roku 2014, prezentując rewolucyjne poglądy na temat męskiej pielęgnacji. Do tego czasu nie oferowano żadnych produktów pielęgnujących do męskiej higieny intymnej, które skutecznie utrzymywałyby świeżość i suchość męskich stref intymnych. Wcześniej często próbowano rozwiązywać ten problem, stosując na partie intymne niezbyt praktyczne pudry czy nawet klasyczne dezodoranty.

Below the Belt Grooming™ otwarcie rozmawia o problemach, które trapią mężczyzn każdego dnia i oferuje im to, czego naprawdę potrzebują. Dzięki skuteczności, jakości, a przede wszystkim praktyczności swoich produktów, marka Below the Belt Grooming stała się specjalistą w kwestii męskiej higieny intymnej. A wszystko to na luzie i z poczuciem humoru.