Below the Belt GroomingFresh spray odświeżający do okolic intymnych

Below the Belt Grooming Fresh spray odświeżający do okolic intymnych
Below the Belt Grooming Fresh spray odświeżający do okolic intymnych
dla mężczyzn 75 ml
34,51

W magazynie | 46,01 / 100 ml, w tym VAT | Kod: BLT06527
1
Dostawa kurierem DPD
piątek 3.12.2021
Nasze sklepy
piątek 3.12.2021

Preparat Below the Belt Grooming Fresh łagodnie pielęgnuje wrażliwe, męskie partie, niezawodnie zapewniając codzienną higienę intymną.

Właściwości:

  • zapewnia długotrwałe uczucie świeżości
  • delikatnie pachnie

Skład:

  • produkt wegański

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Typ skóry
wrażliwa, skóra atopowa i egzema
Efekt
łagodzenie

Panowie, cieszcie się poczuciem komfortu, czystości i świeżości, gdziekolwiek jesteście. Below the Belt Grooming™ oferuje wszystkim aktywnym i nowoczesnym mężczyznom produkty do codziennej pielęgnacji tych ważnych dla Was partii ciała.

Marka Below the Belt Grooming for Men powstała w Wielkiej Brytanii w roku 2014, prezentując rewolucyjne poglądy na temat męskiej pielęgnacji. Do tego czasu nie oferowano żadnych produktów pielęgnujących do męskiej higieny intymnej, które skutecznie utrzymywałyby świeżość i suchość męskich stref intymnych. Wcześniej często próbowano rozwiązywać ten problem, stosując na partie intymne niezbyt praktyczne pudry czy nawet klasyczne dezodoranty.

Below the Belt Grooming™ otwarcie rozmawia o problemach, które trapią mężczyzn każdego dnia i oferuje im to, czego naprawdę potrzebują. Dzięki skuteczności, jakości, a przede wszystkim praktyczności swoich produktów, marka Below the Belt Grooming stała się specjalistą w kwestii męskiej higieny intymnej. A wszystko to na luzie i z poczuciem humoru.