Przejdź do głównej zawartości

Ed Skrein: wywiad z gwiazdą filmową i twarzą zapachu Bad Boy

30 czerwca 2021notino.pl
Poznajcie Eda Skreina. Gwiazdor takich filmów jak Deadpool, Czarownica 2 czy serialu Gra o tron został twarzą elektryzujących perfum Bad Boy kultowej marki Carolina Herrera. Co według niego reprezentują te perfumy? I czy sam uważa się za Bad Boya? Wszystko to zdradzi nam w rozmowie.
  • Perfumy Bad Boy z pewnością robią wrażenie. Co mówią o mężczyźnie, który je nosi?

Perfumy Bad Boy to kwintesencja energii kontrastów. Perfumy te przeciwstawiają się wąskiemu postrzeganiu definicji męskości i reprezentują złożoność osobowości współczesnego mężczyzny: mężczyźni mogą być jednocześnie silni, wrażliwi i opiekuńczy. Celebrują współczesnego mężczyznę XXI wieku, którego charakteryzuje złożona tożsamość.

  • Kiedy zamykasz oczy i czujesz nuty zapachowe Bad Boy Le Parfum, jakie emocje w Tobie wywołują? I jakie jest Twoje nastawienie do linii tych zapachów?

Zarówno woda toaletowa, jak i woda perfumowana są naprawdę wyjątkowe, ponieważ przenoszą bogactwo charakteryzujących mężczyznę kontrastów na nuty zapachowe, które, choć na pozór oddzielają od siebie całe światy, to jednak wspaniale ze sobą harmonizują. Bad Boy Le Parfum to zapach nieco głębszy, mroczniejszy i bardziej zaskakujący, bo w niekonwencjonalny sposób łączy w sobie świeżość i zmysłowość. Dodaje mi energii i pewności siebie. Podobają mi się te perfumy, bo świetnie na mnie pachną i po prostu pasują do mojego charakteru!

  • Motto zapachu Bad Boy brzmi: „It’s so good to be bad“. W jakich sytuacjach mężczyzna może przejawiać swoją „niegrzeczną” stronę natury?

W kontekście Bad Boy słowo „bad” nie oznacza „zły”, ale raczej mówi o tym, że mężczyzna kieruje się swoim osobistym instynktem i normami, pozostaje niekonformistyczny, zamiast spełniać oczekiwania innych. Chodzi również o to, aby odważyć się na ryzyko pozostania wiernym samemu sobie. Codziennie stawiamy czoła wyzwaniom, a niektóre z nich są naprawdę ważne i znaczące. To sytuacje, w których bycie Bad Boyem oznacza podążanie za swoim instynktem i robienie tego, co uważamy za słuszne.

  • Żadnemu Bad Boyowi nie brakuje też dobrych stron i zalet, wręcz przeciwnie. Mężczyzna dojrzewa i zmienia się przez całe swoje życie. Czy masz jakieś rady, aby utrzymać w ryzach i równowadze zarówno osobowość, jak i rozwój mężczyzny?

Równowaga to kwestia intuicji. Nie ma tu żadnych dróg na skróty. Najważniejsze dla mnie jest zrozumienie kim jestem i wsłuchanie się w swoje serce. By móc osiągnąć wyznaczone sobie cele, czasem warto z czegoś zrezygnować. I trzeba pamiętać, że pozytywne nastawienie jest kluczem do wszystkiego!

  • Jaka kobieta stanowi ideał dla Bad Boya? (pytam w imieniu przyjaciółki??)

Szanuję i podziwiam dwoistą naturę osobowości, która jest przecież obecna nie tylko u mężczyzn, ale i kobiet. Kobiety w moim życiu, moja mama, moja partnerka, moje przyjaciółki i koleżanki z zajęć ze sztuk walki są inspirujące, silne, nieustraszone i wrażliwe. Uważam, że taka właśnie kobieta stanowi ideał każdego Bad Boya. A jeśli mówimy o perfumach, to najlepsza dla Bad Boya jest wyłącznie Good Girl!

Czytaj więcej