Banana RepublicIcon Collection Linen Vetiver woda perfumowana unisex

2×
Banana Republic Icon Collection Linen Vetiver woda perfumowana unisex
Banana Republic Icon Collection Linen Vetiver woda perfumowana unisex
75 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: BRE00131

Zapomnij o regułach, granicach i limitach. Woda perfumowana unisex Banana Republic Icon Collection Linen Vetiver idealnie nadaje się dla każdego, kto pragnie wyróżniać się z tłumu.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • zapach unisex

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
olejek z gorzkiej pomarańczy (petit grain), kardamon, bergamotka
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
hiacynt, irys, jaśmin
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
piżmo, mech dębowy, wetiweria, bursztyn
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

Perfumy Banana Republic | Banana Republic jest następcą firmy Gap Inc., którą w 1978 roku założyło małżeństwo Ziegler, specjalizujące się przedewszystkim w produkcji odzieży, obuwia, ale również sprzętu do użytku domowego i narzędzi sanitarnych. Nazwa Banana Republic była użyta w 1983 roku, a  już w 1996 roku firma posiada prawie 200 oddziałów na terenie Stanów Zjednoczonych. Z biegiem czasu pojawiły się w sprzedaży również oryginalne perfumy, które oczywiście posiadały nazwę Banana Republic. Wszystkie produkty są obdarzone w  bardzo luksusowe pudełka, podkreślają i pogłębiające zapach, tych wyjątkowych perfum.