AvonSegno Success woda perfumowana dla mężczyzn

Avon Segno Success woda perfumowana dla mężczyzn
Avon Segno Success woda perfumowana dla mężczyzn
Zaoszczędź
73,00

Zaoszczędź 23%
75 ml
56,10

W magazynie | 74,80 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVO08688
1
Dostawa kurierem DPD
czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
czwartek 27.01.2022

Męskość, siła i odwagę, które w sobie nosisz, podkreśli męska woda perfumowana Avon Segno Success . Zapach emanuje męskością i doskonale uzupełni Twoją osobowość.

  • zapach korzenny
  • zapach drzewny
  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • podkreśla seksapil i naturalną, męską charyzmę
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
haitański wetiwer, bursztyn, różowy pieprz
Grupy zapachów
aromatyczne, przyprawowe, drzewne

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.