Avon Premiere Luxe

woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml

5×
Avon Premiere Luxe woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
Avon Premiere Luxe woda toaletowa dla mężczyzn 75 ml
75 ml

Kod: AVO3596 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Avon Premiere Luxe
75 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Avon Premiere Luxe

Woda toaletowa Avon Premiere Luxe otuli Cię eleganckim welonem swojego zapachu i stanie się niezastąpioną częścią Twojej osobowości.

  • drzewny, aromatyczny zapach
  • dla nowoczesnego, pewnego siebie mężczyzny
  • przede wszystkim na chłodne dni

Skład

Złożenie
drzewo gwajakowe, paczuli, wetiweria
Grupy zapachów
aromatyczne, drzewne

O marce Avon

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.

 

Ocena Avon Premiere Luxe

Dodać nową opinię

5.0
5 ocena
5
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne