Avon Planet Spa Caribbean Escape

eliksir do kąpieli z wyciągami z pereł i alg morskich

Avon Planet Spa Caribbean Escape eliksir do kąpieli z wyciągami z pereł i alg morskich
Avon Planet Spa Caribbean Escape eliksir do kąpieli z wyciągami z pereł i alg morskich
400 ml

Kod: AVO5300 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Avon Planet Spa Caribbean Escape
400 ml

Opis produktu Avon Planet Spa Caribbean Escape

Piana do kąpieli Avon Planet Spa Caribbean Escape zapewni chwile odprężenia i zasłużony relaks po ciężkim dniu.

Właściwości

Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

O marce Avon

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.