AvonNaturals Kids piana do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 dla dzieci

Avon Naturals Kids piana do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 dla dzieci
Avon Naturals Kids piana do kąpieli i żel pod prysznic 2w1 dla dzieci
250 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: AVO0926

Avon Naturals Kids Swirling Strawbery Body Wash and Bubble Bath to połączenie żelu pod prysznic  i piany do kąpieli. Kolekcja  została stworzona specjalnie z myślą o dzieciach.  Linia Naturals jest znana z naturalnych produktów. Daje dzieciom przyjemność kąpieli dzięki  ekstraktowi z owocu truskawki,
pozostawiając przyjemny, świeży zapach. Atrakcyjny wygląd produktu przyciąga uwagę dzieci, kąpiel staje się miłą a zarazem przyjemną częścią dziecięcego dnia.


Typ skóry.
Dzięki zawartej formule tear free produkt w przypadku kontaktu z oczami nie szczypie.

Właściwości

Konsystencja
żel
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.