AvonMinions For Girls woda kolońska dla dzieci

1×
Avon Minions For Girls woda kolońska dla dzieci
Avon Minions For Girls woda kolońska dla dzieci
Zaoszczędź
19,00

Zaoszczędź 5%
150 ml
18,00

W magazynie | 12,00 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVO08499
1
Dostawa kurierem DPD
już jutro czwartek 27.01.2022
Nasze sklepy
już jutro czwartek 27.01.2022

Pozwól swoim dzieciom zanurzyć się w świecie fantazji jeszcze głębiej. Woda kolońska Avon Minions For Girls z pewnością spodoba się wszystkim dzieciakom, wyczarowując na ich twarzach szeroki uśmiech.

  • inspirowane ulubionym bohaterem dzieci
  • doskonały pomysł na prezent

Skład

Grupy zapachów
inne

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.