AvonIndividual Blue Free woda toaletowa dla mężczyzn

Avon Individual Blue Free woda toaletowa dla mężczyzn
Avon Individual Blue Free woda toaletowa dla mężczyzn
Zaoszczędź
47,50

Zaoszczędź 51%
100 ml
23,20

W magazynie | 23,20 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVO0982

Opakowanie tego produktu nie jest przez producenta zabezpieczone folią.

1
Dostawa kurierem DPD
piątek 10.12.2021
Nasze sklepy
piątek 10.12.2021

Lekka, świeża i jednocześnie niepowtarzalna. Męska woda toaletowa Avon Individual Blue Free oczaruje Twoje zmysły subtelną i wyrafinowaną kompozycją zapachową, stanowiąc idealny wybór na co dzień.

  • aromatyczny zapach o ziołowych akordach
  • zapach owocowy
  • dla aktywnego i energetycznego mężczyzny
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • świeży zapach, idealny na ciepłe dni

Skład

Złożenie
cytrusy, nuty morskie, cedr
Grupy zapachów
aromatyczne, owocowe

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.