AvonFirst Date of Turkish Rose woda perfumowana dla kobiet

Avon First Date of Turkish Rose woda perfumowana dla kobiet
Avon First Date of Turkish Rose woda perfumowana dla kobiet
30 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: AVO08860

Otul się zapachem, który zapewni Ci wspaniały nastrój na cały dzień. Damska woda perfumowana Avon First Date of Turkish Rose wyraża optymizm i pełnię szczęścia.

  • zapach kwiatowy
  • idealny zapach dla kobiet o romantycznej duszy
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Grupy zapachów
kwiatowe

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.