Avon Femme Exclusive

woda perfumowana dla kobiet 50 ml

1×
Avon Femme Exclusive woda perfumowana dla kobiet 50 ml
50 ml

Kod: AVO5020 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Sprawdzanie dostępności towaru

Avon Femme Exclusive
50 ml

Sprawdzanie dostępności towaru

Opis perfum Avon Femme Exclusive

Damska woda perfumowana Avon Femme Exclusive zapewni Ci poczucie wyjątkowości. Jej zmysłowe nuty staną się Twoim ulubionym dodatkiem każdego dnia.

  • kwiatowo-owocowy zapach z orientalną nutą
  • dla wymagających i pewnych siebie kobiet
  • doskonały szczególnie na wiosenne i jesienne dni

Skład zapachu
Wstępne akordy wody perfumowanej Avon Femme Exclusive przyjemnie odświeżą Twoje zmysły. Znajdziesz w nim słodką esencję gruszki, która stopniowo łączy się z odurzającym jaśminem, ukrytym w sercu zapachu. Ekscytujący aromat delikatnej wanilii zamyka całą kompozycję, podkreślając jej wykwintność.

Skład

Głowa
gruszka
Serce
jaśmin
Podstawa
wanilia
Grupy zapachów
kwiatowe, orientalne

O marce Avon

Perfumy Avon | Kosmetyki Avon - legenda wśród firm kosmetycznych. Avon to przodująca marka kosmetyczna obecna na całym świecie. Należy do największych w dziedzinie sprzedaży bezpośredniej - jej produkty sprzedaje ponad 6 milionów niezależnych konsultantów w ponad stu krajach świata. Szeroka oferta Avon obejmuje kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, perfumy, dodatki czy elementy wyposażenia domu.
Ta znana marka, która pojawiła się na przykład w kultowym filmie Tima Burtona „Edward Nożycoręki“, początkowo wiązała się z książkami wysyłkowymi Davida McConella, do których od końca XIX w. zaczął dołączać próbki kosmetyków. Ponieważ zainteresowanie jego perfumami było większe niż książkami, postanowił otworzyć firmę kosmetyczną California Parfume Company.
Wyadana w 1929 r. seria produktów firmy otrzymała nazwę Stradford upon Avon na cześć miasta rodzinnego ulubionego autora McConella, czyli Williama Shakespeara. Firma odniosła ogromny sukces i w 1939 r. zmieniła nazwę na Avon Product Inc.
Myślą przewodnią firmy było przekonanie samego Davida McConnella, że w sprzedaży bezpośredniej najważniejszy jest kontakt z klientem. Pierwszą konsultantką Avon była Pani P. F. E. Albee, która stała się jedną z pierwszych kobiet, które uzyskały finansową niezależność.
Do dziś Avon dotrzymuje danego kobietom zobowiązania dotyczącego możliwości nieograniczonego zarobku oraz ochrony ich zdrowia i praw. Dlatego Avon angażuje się w różne projekty charytatywne skierowane na walkę z rakiem piersi i z przemocą domową. W ramach dzialalności uświadamiającej społeczeństwo koncentruje się na ekologii i odnowie lasów równikowych. Jako jedna z pierwszych znanych firm kosmetycznych ponad 20 lat temu przestała testować produkty na zwierzętach.
Do najbardziej znanych marek firmy Avon należą ANEW, LUXE, Planet Spa, Naturals, Solutions, AVON Color, Skin-So-Soft czy Advance Techniques. Szeroka oferta kosmetyków do twarzy i ciała, kosmetyków kolorowych, perfum i innych produktów pielęgnacyjnych tworzona jest w Centrum badań i rozwoju w stanie Nowy Jork. Jego pracownicy są specjalistami w takich dziedzinach, jak biochemia, mikrobiologia, toksykologia, dermatologia i testowanie kliniczne.
Avon stara się uczynić życie piękniejszym.

Ocena Avon Femme Exclusive

Dodać nową opinię

5.0
1 ocena
1
wygląd flakonu
trwałość zapachu
intensywność
wrażenie ogólne