Skip to main content

AvonFar Away The Journey spray do ciała dla kobiet

Avon Far Away The Journey spray do ciała dla kobiet
Avon Far Away The Journey spray do ciała dla kobiet
75 ml
19,00

W magazynie | 25,33 / 100 ml, w tym VAT | Kod: AVO0688
1
Dostawa kurierem DPD
wtorek 25.01.2022
Nasze sklepy
wtorek 25.01.2022

Pasja, kobiecość i temperament w jednym flakonie. To damski spray do ciała Avon Far Away The Journey, który zachwyci Twoje zmysły nieodpartym zapachem i zapewni skórze przepiękny zapach.

  • zapach orientalny
  • zapach kwiatowy
  • dla dynamicznej osobowości o cechach przywódczych
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Grupy zapachów
orientalne, kwiatowe

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.