AvonCollections Caramapple woda toaletowa dla kobiet

1×
Avon Collections Caramapple woda toaletowa dla kobiet
Avon Collections Caramapple woda toaletowa dla kobiet
50 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: AVO08690

Poczuj tę zmysłową przyjemność, jaką daje chodzenie boso po kwitnącej łące, pokrytej iskrzącą się, poranną rosą. Damska woda toaletowa Avon Collections Caramapple o odurzającej woni kwiatów spodoba się każdej kobiecie o romantycznej duszy.

  • słodki zapach
  • zapach owocowy
  • zapach kwiatowy
  • idealny zapach dla kobiet o romantycznej duszy
  • zapach odpowiedni na co dzień
  • świeży zapach, idealny na ciepłe pory roku

Skład

Złożenie
biała lilia, jabłko, karmel
Grupy zapachów
owocowe, kwiatowe

Kosmetyki Avon to żywa legenda w świecie piękna. Marka od ponad 125 lat troszczy się nie tylko o urodę, ale o kobiety w ogóle, oferując produkty pielęgnacyjne, kosmetyki kolorowe i perfumy Avon.

Historię firmy zapoczątkował w 1886 roku obwoźny sprzedawca książek David McConnell, który do każdego sprzedanego egzemplarza dodawał pachnący prezent. Wkrótce jego perfumy stały się bardziej popularne niż oferowane książki, postanowił więc założyć własną firmę kosmetyczną, bazującą na sprzedaży bezpośredniej i osobistym kontakcie z klientem. Tak powstała idea pierwszej Avon Lady (konsultantki), która dodatkowo umożliwiała kobietom uzyskanie niezależności finansowej. Integralną częścią sprzedaży bezpośredniej stał się też katalog Avon.

Dziś Avon oferuje swoje produkty również online, choć wciąż nie rezygnuje z tradycyjnych sposobów sprzedaży. Wypróbuj i Ty kosmetyki tej sprawdzonej marki. Na szczególną uwagę zasługują produkty do pielęgnacji skóry twarzy z serii Anew, produkty do włosów Advance Techniques, ekskluzywna kolekcja Luxe, produkty do pielęgnacji Planet Spa, czy dziecięca seria Avon Baby.