Skip to main content

AtkinsonsOud Save The Queen olejek perfumowany (bez alkoholu) bez alkoholu dla kobiet

Atkinsons Oud Save The Queen olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu dla kobiet
Atkinsons Oud Save The Queen olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu dla kobiet
Zaoszczędź
715,00

Zaoszczędź 15%
30 ml
607,75

2 w magazynie | 2025,83 / 100 ml, w tym VAT | Kod: ATK02093
1
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 31.01.2022
Nasze sklepy
sobota 29.01.2022

Już sam flakonik przypomina dzieło sztuki. Przygotuj się na zmysłowe doznania, zamknięte w jego wnętrzu. Luksusowy olejek perfumowany Atkinsons Oud Save The Queen łączy w sobie intensywność zapachu z aksamitną delikatnością cennych olejków, które będą pieścić Twoją skórę.

  • zapach kwiatowy
  • zapach drzewny
  • podkreśli zmysłowość każdej kobiety
  • luksusowy zapach dla wymagających

Skład

Tzw. górne nuty - rozwijają się zaraz po aplikacji. Tworzą pierwsze wrażenie i zazwyczaj są dość intensywne. Po chwili ulatniają się.
Głowa
herbata Earl Grey, goździki, jaśmin, kwiat pomarańczy
Tzw. środkowe nuty - serce zapachu ujawnia się po kilku minutach, po ulotnieniu się nut głowy. Dominuje przez ok. 2-3 godziny.
Serce
Norlimbanol®, paczuli
Tzw. dolne nuty - ostatnia, najdłużej trwająca faza zapachu. Utrzymuje się od ok. 4 godzin do nawet całego dnia.
Podstawa
nuta dymu, fasola tonka
Grupy zapachów
kwiatowe, drzewne

Firma Atkinsons, której siedziba znajduje się w chwili obecnej we Włoszech, nosi imię swojego założyciela Jamesa Atkinsona - byłego osobistego perfumiarza brytyjskiej rodziny królewskiej. Zasłynął on między innymi tym, że przy drzwiach swojego sklepu na londyńskiej Gerrard Street trzymał na uwięzi dużego niedźwiedzia brunatnego.
W 1800 r. Atkinson stworzył unikatową wodę kolońską, która zachwyciła samego króla Jerzego IV. Od tego czasu marka Atkinsons wprowadziła na rynek kilkadziesiąt doskonałych zapachów, w których tworzeniu brali udział najwięksi mistrzowie swojego rzemiosła - na przykład Christine Nagel, Karine Dubreuil czy Benoist Lapouza.
W ofercie marki Atkinsons znajdziemy również luksusowe mydła, mleczka do ciała, żele pod prysznic i inne interesujące produkty. Perfumy Atkinsons są niezwykle wyrafinowane, szlachetne i energetyzujące. Na osobną wzmiankę zasługują też eleganckie flakony, które zdaniem ich twórców ucieleśniają „jedyny w swoim rodzaju snobizm“. Marka Atkinsons zainteresuje każdego, kto chce podkreślić swoją osobowość, ceni estetykę, jest wymagający i poszukuje dla siebie czegoś wyjątkowego.