AtkinsonsOud Save The King olejek perfumowany (bez alkoholu) bez alkoholu dla mężczyzn

Atkinsons Oud Save The King olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu dla mężczyzn
Atkinsons Oud Save The King olejek perfumowany (bez alkoholu)    bez alkoholu dla mężczyzn
30 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ATK02092

Podkreśl tajemniczość i zmysłowość, które się w Tobie kryją. Męski olejek perfumowany Atkinsons Oud Save The King rozbudzi w Twoim otoczeniu chęć poznania mężczyzny, który nosi ten niecodzienny zapach.

  • zapach drzewny
  • zapach odpowiedni dla nowoczesnego gentlemana
  • zapach odpowiedni na co dzień

Skład

Złożenie
balsam gurjan, cedr, cyprys
Grupy zapachów
drzewne

Firma Atkinsons, której siedziba znajduje się w chwili obecnej we Włoszech, nosi imię swojego założyciela Jamesa Atkinsona - byłego osobistego perfumiarza brytyjskiej rodziny królewskiej. Zasłynął on między innymi tym, że przy drzwiach swojego sklepu na londyńskiej Gerrard Street trzymał na uwięzi dużego niedźwiedzia brunatnego.
W 1800 r. Atkinson stworzył unikatową wodę kolońską, która zachwyciła samego króla Jerzego IV. Od tego czasu marka Atkinsons wprowadziła na rynek kilkadziesiąt doskonałych zapachów, w których tworzeniu brali udział najwięksi mistrzowie swojego rzemiosła - na przykład Christine Nagel, Karine Dubreuil czy Benoist Lapouza.
W ofercie marki Atkinsons znajdziemy również luksusowe mydła, mleczka do ciała, żele pod prysznic i inne interesujące produkty. Perfumy Atkinsons są niezwykle wyrafinowane, szlachetne i energetyzujące. Na osobną wzmiankę zasługują też eleganckie flakony, które zdaniem ich twórców ucieleśniają „jedyny w swoim rodzaju snobizm“. Marka Atkinsons zainteresuje każdego, kto chce podkreślić swoją osobowość, ceni estetykę, jest wymagający i poszukuje dla siebie czegoś wyjątkowego.