Astrid Sunnawilżające mleczko do opalania SPF 15

Astrid Sun nawilżające mleczko do opalania SPF 15
Astrid Sun nawilżające mleczko do opalania SPF 15
200 ml
26,90

13,45 / 100 ml, w tym VAT
Kod: ASR0140 | W magazynie

Opakowanie produktu może się różnić od tego na zdjęciu.

1
InPost Paczkomaty
już jutro sobota 28.11.2020
Nasze sklepy
już jutro sobota 28.11.2020

Właściwości

Rodzaj opakowania
spray
Typ skóry
do wszystkich rodzajów skóry
Ochronny faktor
średnia ochrona (SPF 15 – SPF 25)

O marce Astrid

p>Czeska marka Astrid już od ponad 150 lat zajmuje się rozwojem skutecznych i bezpiecznych produktów służących do uzyskania pięknej i zdrowej skóry! Historia firmy sięga 1847 roku, kiedy František Prochaska otworzył przy praskiej ulicy Celetnej sklep z mydłem, a jednocześnie też małą mydlarnię, w której zaczął wytwarzać swoje pierwsze mydło toaletowe.
Młody przedsiębiorca zaczął stopniowo nawiązywać kontakty z francuskimi producentami olejków aromatycznych i oprócz mydła wytwarzać także inne produkty kosmetyczne, które cieszyły się wielkim powodzeniem wśród klientów. Firma Prochaska stała się w ten sposób pierwszą historycznie udokumentowaną firmą kosmetyczną w Austro-Węgrzech.
W latach 60. XX wieku firma rozpoczęła współpracę ze światowymi producentami kosmetyków, takimi jak np. Schwarzkopf lub Dior. Współpraca oznaczała duży przełom i postęp w produkcji kosmetyków. Obecnie marka Astrid wciąż wprowadza innowacje i oferuje wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które opierają się na efektywnym połączeniu nowoczesnych składników i metod kosmetycznych.
Możesz być pewien, że kosmetyki Astrid zapewnią Twojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę. Asortyment marki Astrid jest niezwykle szeroki. Obejmuje kosmetyki dla dzieci, perfumy, kosmetyki do twarzy, kosmetyki przeciwsłoneczne oraz wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała.  

Recenzje Astrid Sun