AstridFresh Skin oczyszczająca woda do twarzy do cery normalnej i mieszanej

Astrid Fresh Skin oczyszczająca woda do twarzy do cery normalnej i mieszanej
Astrid Fresh Skin oczyszczająca woda do twarzy do cery normalnej i mieszanej
200 ml

Kod: ASR00421 | Ten towar jest chwilowo niedostępny

Opis Astrid Fresh Skin
Właściwości

Preparat do oczyszczania skóry twarzy Astrid Aqua Biotic to właściwy produkt do codziennej pielęgnacji.

Właściwości

Konsystencja
woda
Rodzaj skóry
normalna, mieszana
Efekt
oczyszczanie, przeciw zaskórnikom
Substancje aktywne
witamina E

O marce Astrid

Czeska marka Astrid już od ponad 150 lat zajmuje się rozwojem skutecznych i bezpiecznych produktów służących do uzyskania pięknej i zdrowej skóry! Historia firmy sięga 1847 roku, kiedy František Prochaska otworzył przy praskiej ulicy Celetnej sklep z mydłem, a jednocześnie też małą mydlarnię, w której zaczął wytwarzać swoje pierwsze mydło toaletowe.
Młody przedsiębiorca zaczął stopniowo nawiązywać kontakty z francuskimi producentami olejków aromatycznych i oprócz mydła wytwarzać także inne produkty kosmetyczne, które cieszyły się wielkim powodzeniem wśród klientów. Firma Prochaska stała się w ten sposób pierwszą historycznie udokumentowaną firmą kosmetyczną w Austro-Węgrzech.
W latach 60. XX wieku firma rozpoczęła współpracę ze światowymi producentami kosmetyków, takimi jak np. Schwarzkopf lub Dior. Współpraca oznaczała duży przełom i postęp w produkcji kosmetyków. Obecnie marka Astrid wciąż wprowadza innowacje i oferuje wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które opierają się na efektywnym połączeniu nowoczesnych składników i metod kosmetycznych.
Możesz być pewien, że kosmetyki Astrid zapewnią Twojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę. Asortyment marki Astrid jest niezwykle szeroki. Obejmuje kosmetyki dla dzieci, perfumy, kosmetyki do twarzy, kosmetyki przeciwsłoneczne oraz wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała.  

Recenzje Astrid Fresh Skin