AstridFemina żel do golenia do pach i okolic bikini

Astrid Femina żel do golenia do pach i okolic bikini
Astrid Femina żel do golenia do pach i okolic bikini
200 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ASR00465

Preparat Astrid Femina ułatwia golenie i ogranicza nieprzyjemne podrażnienia skóry twarzy lub ciała.

Właściwości:

  • ogranicza podrażnienia
  • ułatwia poślizg maszynki do golenia

Sposób użycia:
Odpowiednią ilość preparatu nanieś na skórę, równomiernie rozetrzyj i delikatnie spień.

Ważna uwaga

Nie stosować na podrażnioną lub uszkodzoną skórę. Łatwopalny.
Cały tekst

Właściwości

Konsystencja
żel
Typ skóry
wrażliwa

Czeska marka Astrid już od ponad 150 lat zajmuje się rozwojem skutecznych i bezpiecznych produktów służących do uzyskania pięknej i zdrowej skóry! Historia firmy sięga 1847 roku, kiedy František Prochaska otworzył przy praskiej ulicy Celetnej sklep z mydłem, a jednocześnie też małą mydlarnię, w której zaczął wytwarzać swoje pierwsze mydło toaletowe.
Młody przedsiębiorca zaczął stopniowo nawiązywać kontakty z francuskimi producentami olejków aromatycznych i oprócz mydła wytwarzać także inne produkty kosmetyczne, które cieszyły się wielkim powodzeniem wśród klientów. Firma Prochaska stała się w ten sposób pierwszą historycznie udokumentowaną firmą kosmetyczną w Austro-Węgrzech.
W latach 60. XX wieku firma rozpoczęła współpracę ze światowymi producentami kosmetyków, takimi jak np. Schwarzkopf lub Dior. Współpraca oznaczała duży przełom i postęp w produkcji kosmetyków. Obecnie marka Astrid wciąż wprowadza innowacje i oferuje wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które opierają się na efektywnym połączeniu nowoczesnych składników i metod kosmetycznych.
Możesz być pewien, że kosmetyki Astrid zapewnią Twojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę. Asortyment marki Astrid jest niezwykle szeroki. Obejmuje kosmetyki dla dzieci, perfumy, kosmetyki do twarzy, kosmetyki przeciwsłoneczne oraz wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała.