AstridBody Care balsam do ciała dla skóry wrażliwej o działaniu regenerującym

Astrid Body Care balsam do ciała dla skóry wrażliwej o działaniu regenerującym
Astrid Body Care balsam do ciała dla skóry wrażliwej o działaniu regenerującym
400 ml

Ten towar jest chwilowo niedostępny | Kod: ASR00443

Mleczko do ciała Astrid Body Care zapewnia skórze potrzebne nawilżenie i nadaje jej aksamitną miękkość.

Właściwości:

  • zapewnia skórze komfort i witalność
  • regeneruje suchą skórę

Właściwości

Konsystencja
mleczko
Typ skóry
sucha
Efekt
regeneracja
Substancje aktywne
masło shea

Czeska marka Astrid już od ponad 150 lat zajmuje się rozwojem skutecznych i bezpiecznych produktów służących do uzyskania pięknej i zdrowej skóry! Historia firmy sięga 1847 roku, kiedy František Prochaska otworzył przy praskiej ulicy Celetnej sklep z mydłem, a jednocześnie też małą mydlarnię, w której zaczął wytwarzać swoje pierwsze mydło toaletowe.
Młody przedsiębiorca zaczął stopniowo nawiązywać kontakty z francuskimi producentami olejków aromatycznych i oprócz mydła wytwarzać także inne produkty kosmetyczne, które cieszyły się wielkim powodzeniem wśród klientów. Firma Prochaska stała się w ten sposób pierwszą historycznie udokumentowaną firmą kosmetyczną w Austro-Węgrzech.
W latach 60. XX wieku firma rozpoczęła współpracę ze światowymi producentami kosmetyków, takimi jak np. Schwarzkopf lub Dior. Współpraca oznaczała duży przełom i postęp w produkcji kosmetyków. Obecnie marka Astrid wciąż wprowadza innowacje i oferuje wysokiej jakości produkty kosmetyczne, które opierają się na efektywnym połączeniu nowoczesnych składników i metod kosmetycznych.
Możesz być pewien, że kosmetyki Astrid zapewnią Twojej skórze najlepszą pielęgnację i ochronę. Asortyment marki Astrid jest niezwykle szeroki. Obejmuje kosmetyki dla dzieci, perfumy, kosmetyki do twarzy, kosmetyki przeciwsłoneczne oraz wyjątkowe kosmetyki do pielęgnacji całego ciała.