Artdeco Strobing Creampuder rozjaśniający napełnienie

Artdeco Strobing Cream puder rozjaśniający napełnienie
Artdeco Strobing Cream puder rozjaśniający napełnienie
odcień 4 9 g

Kod: ART3141 | Ten towar jest chwilowo niedostępny
Upominek dla Ciebie
Wpisz w koszyku kod black25 i świętuj Back Friday ze zniżką 25% na wybrane marki! Zniżka nie obejmuje produktów już przecenionych i z wyprzedaży.

Opis produktu Artdeco Strobing Cream
Właściwości

Puder Artdeco Strobing doskonale utrwala makijaż i nadaje skórze aksamitną gładkość.

Właściwości:

  • zapewnia świeży wygląd
  • tworzy iluzję doskonałej skóry

Właściwości

Efekt
rozjaśniające

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.

Recenzje Artdeco Strobing Cream