Artdeco Angeled Eyeshadow Brush

pędzel do aplikacji cieni do powiek

Artdeco Angeled Eyeshadow Brush pędzel do aplikacji cieni do powiek
Artdeco Angeled Eyeshadow Brush pędzel do aplikacji cieni do powiek
pędzel do aplikacji cieni do powiek
28,70

Kod: ART3357 | 2 w magazynie
szt.
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Upominek dla Ciebie
Przy zakupie powyżej 165 zł wybierz w koszyku z naszej oferty wspaniałych letnich prezentów.
Dostawa kurierem DPD
poniedziałek 22.07.2019
Nasze sklepy
sobota 20.07.2019
Artdeco Angeled Eyeshadow Brush
pędzel do aplikacji cieni do powiek | 28,70

Opis produktu Artdeco Angeled Eyeshadow Brush

Pędzel do nakładania cieni do powiek Artdeco Hypnotic Blossom, dzięki miękkiemu włosiu i lekko skośnemu kształtowi pozwoli stworzyć idealny i profesjonalnie wyglądający makijaż oka.

Właściwości:

  • zapewnia precyzyjną i wygodną aplikację cieni do powiek
  • funkcjonalny, ścięty kształt pozwala wygodnie nakładać cienie w zgięciach i na całej powiece
  • naturalne włosie gwarantuje nabieranie optymalnej ilości produktu

Jak stosować:
Przy pomocy pędzla nałożyć cienie na powieki i rozetrzeć. Ze względów higienicznych oraz w celu przedłużenia żywotności zaleca się regularne czyszczenie pędzla.

O marce Artdeco

Marka Artdeco została założona w 1985 r., a jej misją jest tworzenie produktów kosmetycznych inspirowanych miłością do piękna. Intensywne zainteresowanie nowymi trendami oraz produkty wysokiej jakości, na które będą sobie mogły pozwolić wszystkie kobiety, niemal natychmiast wywindowały markę Artdeco na jedną z kluczowych marek kosmetycznych w Niemczech. Obecnie kosmetyki Artdeco są doceniane w ponad 78 krajach świata.

Artdeco wie, że każda kobieta jest wyjątkowa. Ma własny styl i preferencje w kwestii podkreślania swojej urody. Kosmetyki Artdeco składają hołd tej wyjątkowości, a dzięki różnorodności produktów pozwalają każdej kobiecie podkreślić osobiste piękno dokładnie tak, jak lubi.

Szeroka gama kolorów, niezliczone produkty specjalne i możliwość indywidualnego zestawienia własnej gamy kolorystycznej zapewniają najbardziej kompleksowe, a jednocześnie szyte na miarę doświadczenie kosmetyczne. Wypróbuj makijaż Artdeco, będący alternatywą dla najbardziej ekskluzywnych marek i przekonaj się, że wysokiej jakości produkty nie zawsze muszą być nieosiągalne.